Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wydzierżawią kawał unikatowego rynku

Utworzony przez Złośnica, 6 maja 2008 r. o 06:47 Powrót do artykułu
Drodzy Dziennikarze! A mnie "złoszczą" Wasze komentarze typu: "- złościł się nauczyciel..., - denerwuje się mieszkanka...". Czy nie można tego uniknąć? Gdy czytam takie wypowiedzi, wyobraźnia przedstawia mi obraz rzeczywiście złoszczącej się osoby niemalże z pianą na ustach. Czy Wasi rozmówcy naprawdę zawsze tak emocjonalnie przedstawiają swoje zdanie? To nie świadczyłoby o nich najlepiej. Ale myślę, że oni wcale nie autoryzują sposobu przedstawienia ich wypowiedzi przez Was w gazecie, to Wy decydujecie o tym jaki kształt ma tekst. Proszę się zastanowić, czy nadużywanie takich słów jest uzasadnione. Mi osobiście psuje rzetelność informacji, bo zaczynam mieć wątpliwości co do profesjonalizmu autora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złości ogromny parking jaki znajduje sie na runku. O tym należało napisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli nie wiadomo co tam dokładnie powstanie, to jak można było się zgodzić na taką dzierżawę. Przecież nie ma chyba wizualizacji czy koncepcji tego budynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...