Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyleciał z policji za zdjęcia, teraz dostanie 5150 zł odszkodowania

Utworzony przez marcinpolicjant, 22 kwietnia 2009 r. o 00:12 Powrót do artykułu
niech zgadnę co to za idiota pisał, tytuł policjant wyleciał itd a dalej że to nie policjant tylko pracownik cywilny ale dno!!!!!!!!!!!!dziennych wschodni, baranki i" lew" się jeszcze podpisuje DNO panie dziennikarzu przez mał dz.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się w zupełności z marcinempolicjantem. Dla redaktora (lew) to nawet sprzątaczka czy stolarz z Komendy (nie ubliżając sprzątaczkom i stolarzom) jest policjantem, a więc także może np. pójść na przeszukanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawniej cywil zajmował się pracami porządkowymi a nie typowo policyjnymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarz, który to pisał to idiota, a może to pisała sprzątaczka bo widzę, że według Dziennika Wschodniego to jeden ch..j
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez cywili to byście się pieski we własnym gównie tarzały. Cywil to udoskonalony policjant- myśli 2 razy lepiej, robi 2 razy więcej za 2 razy mniejszą kasę więc nie obrażajcie chłopaka niebieskim nazywając
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co!? Koledzy Policjanci czują się urażeni??? Krzysiek akurat wykonywał czynności TYPOWO policyjne i był w tym najlepszy. Autor pisze przecież, że cgodzi o pracownika cywilnego tuż pod tytułem. A to, jak był postrzegany przez forumowiczów to inna sprawa. Ja nie czuje się urażony, razi mnie jedynie kwota. Powinni mu oddać przynajmniej 4x tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem,że Piziorski zapłaci z własnej kieszeni bo nie wyobrażam sobie aby Policja jako instytucja placiła za głupotę jednego policjanta !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak i Pan inteligent STYX się też poczuje i a własnej kieszeni doda nie???? BUUUhahaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawiedliwości chociaż częściowo stało się zadość...trochę mało zasądzili bo powinni dać chłopakowi te 20 tys. za szkody moralne itd... jednak jakaś sprawiedliwośc jest na tym świecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mi wstyd za moich kolegów z komendy. Co to ma być za określanie pracownika cywilnego? Zsrabiają połowę tego co my i nikt ich nie broni. Prawdopodobnie komentarze na temat pracowników cywilnych dodał jeden z moich niedowartościowanych kolegów z małym ptaszkiem, który do policji przyszedł w poszukiwaniu zemsty za swoją nieudaczność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiu gratuluję wygranej ! należało Ci się za tyle miesięcy męk i przejść z wymysłami komendanta !!! a tobie panie komendancie gratuluję uszczypliwych uśmieszków pana pracowników za plecami. w pełni sobie pan na nie zasłużył.trochę więcej rozwagi w podejmowaniu pochopnych decyzji personalnych życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p.s. Pracowałam kiedyś w komendzie jako cywil a aktualnie jako policjantka, więc wiem co piszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwię się, że redaktor odważył się napisać w ten sposób o krzysztofie. za nazwanie go policjantem, do tego jeszcze z zamościa, można pójść siedzieć za zniesławienie a tak poważnie słuchy chodzą, że zwolnili go za jakieś zabójstwo przerobione na samobójstwo przez dyrekcje dwóch "sąsiedzkich" instytucji (tak. to specjalnie dla wydziału spraw wewnętrznych)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO "txj" Masz coś do cywili w komendzie ty spasły ZOMOwski alkoholiku? Wstyd mi. Wstyd za wszystkich pracowników policji, nieważne czy cywili, czy policjantów. Wstyd, że siedzicie przestraszeni, czekając tylko na uśmieszek, lub obelgę ze strony naczelnictwa. Jak szczury czekające na eksterminację. Całe to miejsce jest chore, od wejścia po komin, którego już nie ma. Wie to każdy, kto tam pracuje. Wie też o nietolerancji, fałszu i chciwości niektórych osób. Ale wszyscy wolą siedzieć cicho w obawie o własną d...... Więc kiedy następnym razem będziecie narzekać na związkowców, niskie płace mobbing i dyskryminacje przypomnijcie sobie moje słowa. SAMI TWORZYCIE SOBIE TAKĄ INSTYTUCJĘ. A pan Krzysztof? to już historia, za takie marne grosze ledwo prawnika opłaci. A pan komendant? to zobaczymy. Osobiście poinformuję komendanta głównego policji o postawie chłopaczka od wuja z Lublina i dyskryminacji, jaką szerzy w komendzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5150 ZŁ.ZA NERWY STRES ZA SIEDZIENIE TYLE BEZ PRACY-TO SMIECH NA SALI LUDZIE! CHŁOPAKOWI NALEŻY SIĘ MINIMUM 20 TYSIĘCY ZETA!!!!!!! ALE PRZYNAJMNIEJ SPRAWIEDLIWOSCI STAŁA SIĘ ZADOSĆ!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zawsze image policji muszą kreować niedoświadczeni gówniarze, którzy płacą za swoje błędy naszymi pieniędzmi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fgh napisał:
DO "txj" Masz coś do cywili w komendzie ty spasły ZOMOwski alkoholiku? Wstyd mi. Wstyd za wszystkich pracowników policji, nieważne czy cywili, czy policjantów. Wstyd, że siedzicie przestraszeni, czekając tylko na uśmieszek, lub obelgę ze strony naczelnictwa. Jak szczury czekające na eksterminację. Całe to miejsce jest chore, od wejścia po komin, którego już nie ma. Wie to każdy, kto tam pracuje. Wie też o nietolerancji, fałszu i chciwości niektórych osób. Ale wszyscy wolą siedzieć cicho w obawie o własną d...... Więc kiedy następnym razem będziecie narzekać na związkowców, niskie płace mobbing i dyskryminacje przypomnijcie sobie moje słowa. SAMI TWORZYCIE SOBIE TAKĄ INSTYTUCJĘ. A pan Krzysztof? to już historia, za takie marne grosze ledwo prawnika opłaci. A pan komendant? to zobaczymy. Osobiście poinformuję komendanta głównego policji o postawie chłopaczka od wuja z Lublina i dyskryminacji, jaką szerzy w komendzie.
Powoli bo ci styki nie wytrzymają! Najarałeś się,że aż na odległość skunksem czuć. Leć i podp... wszystkich do wszystkich bo jedynie to w Zamościu potraficie.A do roboty się wziąść obiboki zasra... Politykierzy i pseudowykształciuchy. Dostali sie do policji za buraki i gęsi a teraz jeszcze skowyczą. A ty "TXJ" jesteś takim samym zomolem jak wy wszyscy buraki zamojskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czy owak zatrudniciel (nawet Policja) ze związkami musi się konsultować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli zamojski sąd przyznał maksymalne odszkodowanie (co zdarza się tylko w bajkach i niektórych wyżej rozwiniętych miastach) to komendant musiał ostro dać ciała. Stróż Prawa buahahaaa... Kpina. Czekam na artykuł w pełni wyjaśniający przyczyny zwolnienia, bo komentarze na forum (szczególnie jeden o zabójstwie) są szokujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jest bardzo dziwna, a wręcz przypuszczam, że jest to wierzchołek góry lodowej. Dlaczego sprawa przedostała się do mediów dopiero po sześciu miesiącach? czy to nie zastanawiające? a może ktoś skutecznie hamował jakiekolwiek publikacje na ten temat? Dlaczego prokuratura zamojska tak skrupulatnie sprawdza jedynie wątki sprawy, które mają doprowadzić do skazania tego człowieka? Najpierw faszyzm, teraz nienawiść do niemców? Nie jestem idiotą i wiem, że komenda i prokuratura to jeden budynek i na pewno panuje tam atmosfera kolesiostwa... ale komenarz jednego z ludzi tu się wypowiadających zamroczył mnie zupełnie- o jakie zabójstwo chodzi?! podobno został zwolniony za zdjecia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...