Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wylicytował adidasy, przysłali mu suchy chleb

Utworzony przez Zibi, 12 lutego 2009 r. o 18:48 Powrót do artykułu
Stąd nauczka: zanim zapłacisz za przesyłkę z internetowej aukcji - sprawdź przy listonoszu lub kurierze zawartość. Jeśli jest niezgodna z opisem - listonosz lub kurier maja obowiązek ją zabrać i odesłać do nadawcy. Nawet nie trzeba przepakowywać. Takie jest prawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zibi napisał:
Stąd nauczka: zanim zapłacisz za przesyłkę z internetowej aukcji - sprawdź przy listonoszu lub kurierze zawartość. Jeśli jest niezgodna z opisem - listonosz lub kurier maja obowiązek ją zabrać i odesłać do nadawcy. Nawet nie trzeba przepakowywać. Takie jest prawo!
Niestety kolego-nie masz racji. Żaden listonosz nie ma obowiązku czekać aż rozpakujesz przesyłkę-mało tego,nie pozwoli Ci jej odpakować zanim nie pokwitujesz odbioru. Jest taka możliwość w niektórych firmach kurierskich,ale (być może się mylę) jest to usługa dodatkowo płatna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich Waldusiów Kiepskich jest pełno wśród dzisiejszej młodzieży ,kończą GIMNAZJA na poziomie dawnej 3 klasy szkoły podstawowej.Trzeba im współczuć a nie śmiać się z nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
listonosz napisał:
Niestety kolego-nie masz racji. Żaden listonosz nie ma obowiązku czekać aż rozpakujesz przesyłkę-mało tego,nie pozwoli Ci jej odpakować zanim nie pokwitujesz odbioru. Jest taka możliwość w niektórych firmach kurierskich,ale (być może się mylę) jest to usługa dodatkowo płatna...
KAŻDA FIRMA KURIERSKA MA OBOWIĄZEK ZEZWOLENIA NA SPRAWDZENIE PRZEZ KLIENTA CZY TOWAR JEST WŁAŚCIWY, NIE USZKODZONY ITP.niektórzy nieuczciwi kurierzy zaprzeczają temu ale klient ma PRAWO.Jak zabronią wam sprawdzić,spróbujcie odmówić przyjęcia przesyłki ,od razu kurier się zgodzi.Kupowałam ostatnio pralkę przez internet a sklep przysłał mi specjalnego maila,że mam wręcz obowiązek rozpakowania i sprawdzenia towaru w obecności kuriera bo jak się później okaże uszkodzony to mi gwarancji nie uznają.Pouczono mnie o prawach konsumenta.Pewnie mam takie samo prawo w stosunku do listonosza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja zrobiłem już ponad 50 pozytywnych transakcji na Allegro i nie miałem problemów, właśnie czekam na przesyłkę od listonosza, jeszcze dzisiaj wysłałem gościowi przedmiot, który parę dni temu wygrał aukcję, moja rada żeby być czujnym, sprawdzającym nawet opinie sprzedawców trzeba czytać, zdarza się tak, że sprzedawca ma ponad tysiąc pozytywnych opinii zero neutralu czy negatywu a gdy kupujący kupi coś od niego i będzie coś nie tak, więc trzeba uważać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla konia będzie jak znalazł ! Nie wiem czemu ten chodziarz pęka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...