Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie moge tego czytac ta droga jedt bardzo dobra bex zadnych dziur zakret jest idealnie wyprofilowany tu nie zawiodla droga ani umiejetnosci kierowcy jestem tego w 100% pewny znalem kierowce bardao dobrze i jedyne co moglo sie tam wydarzyc to sarna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli piszecie nie znając przyczyny to macie nie równo poukładane w głowie. Znałam kierowcę i tak się składa że On nie jest niczemu winny. A Wy dajcie już spokój i jeśli noe macie zajęcia to do pracy byście poszli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cholera jasna ludzie, jakbym mógł to bym każdego z was w pysk strzelił za wasze pieprzone komentarz. Znałem kierowce osobiście, to była spokojna, bardzo dobra osoba (wspaniała rodzina), prawdopodobnie był zmęczony (popatrzcie na godzine) albo coś działo się na drodze (wszędzie lasy i zwierzęta na drogach, nie raz mało w sarne nie wjechałem w tych okolicach). Jeszcze raz ktoś napisze idiotyczny komentarz to znajde was osobiście. Niech spoczywa w pokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krul Bul. Jestem za Tobą tez znałam go osobiście i to bardzo dobrze. Właśnie jabanee sarny!!! A do wszystkich ludzi co nie mają co robić niech pilnują swojej dupy bo ich też to może spatkac. I do kur....Jasnej raz w życiu mogli byście nie komentować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosta przyczyna wypadku nadmierna redkosc i nie doswiadczony kierowca a nie tam szukacie na sile jakiejs sarny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurwa Mac. Dajcie spokój chłopak nie żyje. A Wy tylko o jednym. Sarna była przyczyną. Mówi się,że nie życzy się nikomu ale może Wam by się przydała taka tragedia żeby zrozumieć pewne sytuacje. A z drugiej strony nir ma sensu więcej pisać bo Przecież jechaliscie z Nim i wszystko wiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, ale lasy "rządzą się" swoimi prawami... Ciarki mnie przechodzą, gdy widzę szybko jadących przez lasy -"no bo jest kawałek prostej i da się bujnąć autem". Trzeba "brać poprawkę na to", że sarna "jest tak jakby u siebie"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...