Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To prawda był wspaniałym kolegą , sąsiadem aż ciężko uwierzyć ze go nie ma z nami. Prawda kochał to co robił. Szczere Kondolencje i współczucia dla Rodziny. [*] Beniu spoczywaj w pokoju zawsze będziemy o Tobie pamiętać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolezanka napisał:
To prawda był wspaniałym kolegą , sąsiadem aż ciężko uwierzyć ze go nie ma z nami. Prawda kochał to co robił. Szczere Kondolencje i współczucia dla Rodziny. [*] Beniu spoczywaj w pokoju zawsze będziemy o Tobie pamiętać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie zastanawia dlaczego na stronie policji, przede wszystkim KWP Lublin nie ma notki na temat tego jak doszlo do wypadku ani nawet tej krociotkiej ktora byla jeszcze w niedzile na stronie... wszystkie wypadki opisane na owej stronie sa opisane szczegolowo, podane sa przyczyny i inne detale, natomiast gdzie jest informacja NA TEMAT TEJ TRAGEDII? dlaczego zosatla usunieta a nie uzupelniona informacjami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
( smutno nam tu bez Ciebie:({[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadeusz napisał:
Powtarzam: Nie dawać gówniarzom kierownicy do ręki! Egzamin powinien być zdawany w 3-ch etapach, trzeci najtrudniejszy! Tak jak w Santa Leone. Gówniarz,szarżujący na motocyklu, nawet jak ma 23 - 35 lat zawsze będzie gówniarzem! Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Ty ?!(:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beniu... Tęsknimy... [*] wypadek nie był z jego winy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przykro mi ze sie tak stalo.... okazalo sie ze chlopak zabil sie na moim motocyklu ktory sprzedalem marzec-kwiecien 2010 roku... zolto czerwone kawasaki zxr750... potezny ciezki motocykl. mam nawet filmy z tym moto na youtube... strasznie szkoda chlopaka.. nawet policja u mnie byla, bo moto do tej pory jest zarejstrowane na mnie i chlopak jezdzil na moim ubezpieczeniu i dokumentach.. ale to nie wazne. wyrazy wspolczucia dla rodziny i przyjaciol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale czas szybko ucieka.... juz Cie nie ma z nami prawie rok:(( Benuś tensknimy i zawsze bedziemy o Tobie pamietac:(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zycie jest krótkie ... napisał:
ale czas szybko ucieka.... juz Cie nie ma z nami prawie rok:(( Benuś tensknimy i zawsze bedziemy o Tobie pamietac:(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Benuśś Kochamy Cię i nigdy o tobie nie zapomniemy ;* Mam nadzieję ze tam jest Ci dobrze [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odczepcie się od tego chłopaka ten wypadek nie był z jego winy. Troche szacunku nie wiecie jaki on był.. ;( Bnuś zawsze bedziesz w naszych sercach Tęsknimy za tobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michal napisał:
przykro mi ze sie tak stalo.... okazalo sie ze chlopak zabil sie na moim motocyklu ktory sprzedalem marzec-kwiecien 2010 roku...
Marzec kwiecien mu sptrzedales?! a w listopadzie ??!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juz prawie dwa lata Pamietamy ( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juz 2 lata ( pamiętamy [*] (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już 3 lata za pare dni minie jak Cie nie ma z nami tutaj :( Pamiętamy ...[*] :( :(  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tęsknimy za Tobą strasznie 3 lata nie ma cię z nami !! Trudno bez Ciebie :( Jak dalej żyć?? Zastanawiamy sie wszyscy ;/ Chcemy juz tam do Ciebie :) [*] 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...