Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek podczas pokazów chemicznych w szkole. Uczennica poparzona

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 marca 2018 r. o 18:24 Powrót do artykułu
Klasa chemiczna? Przygotowanie do zawodu chemika, w zakładach chemicznych często coś wybucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niespodziewana reakcja chemiczna jest wtedy proszę dyrekcji, jak do wody dodamy żyta ,cukru, drożdży i wszystko podgrzejemy w Specjalnej Aparaturze w Ukrytym i zamaskowanym pomieszczeniu znanym tylko panu Ździsiowi szkolnemu palaczowi !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętaj, chemiku młody... itd. Widocznie - chemik nie pamiętał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kurcze, dobrze ze ja bylem na pokazie chemicznym w iii lo, tam byly fajne pokazy, zobaczcie na zdjeciach: ***ezamosc.pl/edukacja/item/2155-dzien-otwarty-w-iii-lo-zdjecia a swoją drogą mogliby napisac jak blisko stala i co to bylo za doswiadczenie?, ona robila ten pokaz czy byla widzem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK MOŻNA PRZEPROWADZAĆ EKSPERYMENTY BEZ OKULARÓW OCHRONNYCH I FARTUCHA -- MAM NADZIEJĘ ŻE PROKURATOR ZAJMIE SIĘ TĄ SPRAWĄ BO PODOBNO UCZENNICA STRACIŁA OKO A O DRUGIE WALCZĄ LEKARZE A Z BUZI SITO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętaj chemiku młody: wlewaj zawsze wodę do kwasu xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To fajne zapewnienie odpowiednich środków ostrożności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli było dwóch doświadczonych nauczycieli to dlaczego doszło do niespodziewanej reakcji chemicznej. Czy napewno były zastosowane wszystkie środki bezpieczeństwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak rodzice należą do elektoratu PO/PSL to szkoła będzie miała przerąbane. Nie podarują odszkodowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja córka jest absolwentką tej szkoły i parę lat temu brałą udział w takich pokazach chemicznych. Miała na sobie tylko fartuch ochronny,nie miała okularów i rękawiczek. Wtedy również doszło do poparzenia u niej ręki jakimś kwasem,ale szybko obmyła rękę wodą. Po powrocie ze szkoły widziałam ślady żrących ran na ręku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...