Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Hrubieszowie: Wracali z poprawin po studniówce

Utworzony przez nunczako, 17 stycznia 2011 r. o 07:53 Powrót do artykułu
Te ćwoki wiejskie przechodzą już samych siebie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem jestem uradowana, ze swoich uszkodzonych genów nie zdążył prawdopodobnie przekazać i nie uplęgnie się kolejny degenerat.Kto akceptuje pijanego kierowcę, ten jest upośledzonym wypierdkie m.
Obserwator napisał:
Zero respektu dla pijanych kierowców ! W przyrodzie wystepuje takie zjawisko jak "selekcja naturalna". W tym przypadku własnie tak było, odpadli głupsi. I denerwują mnie ludzie którzy ich bronią. Jak mozna bronic kogos kto równie dobrze moze zabic Ciebie ? Atmosfere pogrzewa fakt ze jechali BMW i pewnie wielu czytelników to podchwyci. W sumie im sie nie dziwie ze wypisują komentarze w stylu "BMW i wszystko jasne" lub "Bryka Młodego Wiesniaka" . BMW najczesciej jezdza ludzie z kompleksami którzy chcą cos udowodnic światu i zazwyczaj tak to sie własnie konczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MYŚLĘ TAK SAMI I ZAPYTAM: CZYM JEST SAŁATKA Z BURAKÓW, KTO WIE?!
radzio napisał:
należało się burakowi w bemce !!!! wiesz tańczy i śpiewa chciał się popisać umiejętnościami driftingu po zakręcie ale widocznie umiejętności brakowało poza tym w głowie tym bardziej brakowało burak i tyle jezdzić sie niech nauczy a poza tym jezdzić z osobą pijaną to tylko pogratulowac szkoda ze wszyscy nie zgineli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buractwo burakowozami jezdzi bmw zobowiązuje hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha bmw ryka młodego wieśniaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zeus napisał:
ale to nie zginął winowajca
nie winowajca? to wpsółwinny, bo pijane za kierownicę dał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak napisał:
Czytaj uważnie posty.Już wcześniej napisałem,że Już nie jeżdżę,bo w swoim życiu już narobiłenm tyle kilometrów,że teraz wozi mnie mój kierowca.Albo latam avionetką A co do wieśniaków z rejestracją LHR czy LKR to naprawdę strach,jak taki burak,niedorobiony szofer przejeżdża.Myśli że taki jeden z drugim jeździ po swojej wiosce i wszystko mu wolno. Tak postępują wieśniaki z hrubiszowa Policjant chciał pomóc,to z wdzięczności spuścili mu łomot.Tak robią hrubiszowiaki.Oni nawet dobrze po polsku nie mówią i mają taki śpiewny (ukraiński) akcent
CZŁOWIEKU z "MIASTA" zapewne słoma ci z butów wystaje, a twoja cała rodzina za chlebem z zadupia do Lublina wyjechała.I w dodatku ANALFABETO do szkoły "po nauki"-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchajcie a jak by wam pizdy ktos zginą w wypatku ,ico by z was sie nabijali ludzie np. taka JulitaLBN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziom napisał:
słuchajcie a jak by wam pizdy ktos zginą w wypatku ,ico by z was sie nabijali ludzie np. taka JulitaLBN
pizdą jest twoja stara; tu chodzi o to, ze ten co zginął dobrze wiedział jakie jest ryzyko jazdy samochodem, którym kieruje pijak. 1,5 promila - koleś musiałbyć napity, ze taka bania pewnie, nie ma opcji, zeby nie widzieli, ze jest nawalony. wiedzieli na co się piszą i teraz po pijaku będą mogli śmigać co najwyżej wózkiem inwalidzkim z przedpokoju do kuchni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pier**dole was cioty. A szczególnie tego śmiecia co się wozi furką tatusia i go stać na 5 letnie auto na studiach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pozbieraj te flaszki z szopy, obory,sprzed domu i stodoły- to kupisz sobie za nie Audi jeszcze w gimnazjum!
trrrr napisał:
Pier**dole was cioty. A szczególnie tego śmiecia co się wozi furką tatusia i go stać na 5 letnie auto na studiach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trrrr napisał:
Pier**dole was cioty. A szczególnie tego śmiecia co się wozi furką tatusia i go stać na 5 letnie auto na studiach
poprawka, jestem na pierwszym roku i mam już nowe auto seat exeo. Istotnie, sam na niego nie zapracowałem, ale cóż...A śmieciem jesteś ty. POzdrawiam twojego 20 letniego VW Golfa po dachowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, stało się. Teraz każdemu jest dobrze oceniać. Zginął winny- niewinny człowiek? Winny bo wsiadł do auta z pijanym kierowcą, niewinny bo zginął. Ci co żyją? Winni czy niewinni? Winni bo wsiedli do auta z pijanym kierowcą, niewinni bo są w ciężkim stanie. Niech się cieszą, że żyją. Daj Boże żeby szybko wracali do zdrowia. A kierowca? Winny czy niewinny? Sam wymierzył sobie największy wymiar kary, odcisnął piętno na całe życie- życie z poczuciem winy, za śmierć drugiego człowieka- kolegi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=A4TiUXhAJeg&NR=1&feature=fvwp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mon napisał:
Hmmm, a ja zawsze myślałam, ze miejsce ZA kierowcą jest najbardziej bezpieczne?!
Ja też tak myślałam... Ponoć osoba kierująca zawsze chce uratować sobie życie i to jest odruch a nawet jeżeli można to tak określić nawyk ze strony kierowcy. Mateusz siedział niby w najbardziej bezpiecznym miejscu ale niestety siła uderzenia i dachowania musiała być niestety ogromna. Kierowca zapewne jechał ze zbyt dużą szybkością co do warunków panujących na drodze no i po pierwsze wsiadł bezmyślnie za kierownicę. Chodziłam z nim do klasy i mieszkaliśmy niedaleko siebie. Naprawdę szkoda mi że nie ma go już wśród nas... Kierowca powinien dostać jak największą karę za to co zrobił. Bezmyślny gówniarz mógł zabić wszystkich i nawet siebie. Dziewczyny zostaną oszpecone do końca życia. A Mateusz był śmiesznym młodym chłopakiem który miał przed sobą całe życie, często wplątywał się w kłopoty ale zawsze z nich wychodził z uśmiechem na twarzy. Teraz jego pasją było Dj-owanie. Żył jak umiał najlepiej, miał mnóstwo znajomych którzy teraz bardzo cierpią z powodu jego śmierci. Jego rodzina na to nie zasłużyła. Ma kochające rodzeństwo i rodziców którzy niejedno już przeszli. Bardzo im wszystkim współczuje. Pogrzeb będzie jutro czyli 19 stycznia o godzinie 12 w Nieledwi. Pokój jego duszy![*] P.S Kędzior trzymaj się! Wiem że byłeś jednym z jego najlepszych kumpli i że mógł na Tobie polegać. Anonim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna napisał:
rodziny tych młodych ludzi przeżywają szok, a Wy takie rzeczy wypisujecie Cwaniaki z miasta! Owszem, koleś ktory wsiadł za kółko jest totalnie nieodpowiedzialnym dupkiem, ale pasażerowie.. Jedna z tych osób to moja znajoma.. Czym miała wrócić? Próbowali znaleźć kierowcę, ale nikt nie chciał.. tak to jest, każdy dba o swoją d*** a jak przyjdzie co do czego pomóc komuś to nie ma nikogo. Ludzie trochę wspólczucia, ciekawe czy Wam byłoby miło gdyby Was to spotkało , mało kto wie o co chodzi a wszyscy cwani do komentowania.
Mi zawsze rodzice mówili, lepiej idź na piechotę, zadzwoń do domu tylko nie jedź z kierowcą, który pił. Twoi znajomi nie mieli rodziców, rodzeństwa? Mogli się na taksówkę zrzucić, nauczycielowi powiedzieć ale nie lepiej jest jechać z pijanym kierowcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy wszycsy tego nie rozumiecie. skad mogl wiedziec ze tak sie stanie dziewczyny i chlopak walcza o zdrowie to kierowca powinien wachac ziemie nie MÓJ KOLEGA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutna napisał:
wy wszycsy tego nie rozumiecie. skad mogl wiedziec ze tak sie stanie dziewczyny i chlopak walcza o zdrowie to kierowca powinien wachac ziemie nie MÓJ KOLEGA
Zabrakło wyobraźni, może już wcześniej jeździł z pijanym i nic się nie stało. Tym razem się stało, pasażerowie są tak samo winni jak kierowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poje***y gość. nigdy niw wsiadł bym do auta po drinku. nigdy nie wsiadł bym do auta w którym za kierownicą siedzi pijany kierowca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem w trakcie kupna auta. nie ukrywam (musi mieć dobrego buta)1400kg /174KM ale zanim zaprosze do tego auta znajomych najpierw musze sie zastanowić czy sam przejde swoje własne psychotesty w mojej głowie. musze być na 100% pewny czy moja głowa jest silniejsza od 2.8L V6 30V 174KM. ludzie ludziom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jestem w trakcie kupna auta. nie ukrywam (musi mieć dobrego buta)1400kg /174KM ale zanim zaprosze do tego auta znajomych najpierw musze sie zastanowić czy sam przejde swoje własne psychotesty w mojej głowie. musze być na 100% pewny czy moja głowa jest silniejsza od 2.8L V6 30V 174KM. ludzie ludziom...
A mój diesel i tak objedzie 174 konną benzynę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
A mój diesel i tak objedzie 174 konną benzynę
Och, spieprzajcie już z tym tematem, bo niedobrze się wszystkim robi. Hrubieszów i okolice to jest jakieś zadupie, gdzie się zabijają, mordują, okradają kantory, wstyd na całą Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...