Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Żabnie. Auto wjechało w drzewo, kierowca zginął (wideo)

Utworzony przez okoliczny mieszkaniec, 23 września 2014 r. o 09:49 Powrót do artykułu
Selekcja naturalna  :D  :D  :D  Ha ha ha  :D Jednego głupka upośledzonego mniej. 
oby Ciebie też spotkała jak najszybciej... Nie znałeś człowieka, pomyśl co czują jego bliscy a później wypisuj takie głupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że zginął. Jak się nie dostosowuje prędkości do warunków na drodze i jak się łamie przepisy  nie jeżdżąc tyle ile zezwala prawo to tak się kończy. Wcale mi go nie szkoda. Jak osioł nie umiał jeździć autem i nie znał przepisów ruchu drogowego to zamiast auta powinien jeździć hulajnogą.
zastanów się dwa razy zanim napiszesz coś takiego. Nie wiem jak można mieć czelność wypowiadać się w ten sposób o zmarłym. Oby o Tobie po twojej śmierci ktoś wypowiedział sie podobnie. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że zginął. Jak się nie dostosowuje prędkości do warunków na drodze i jak się łamie przepisy  nie jeżdżąc tyle ile zezwala prawo to tak się kończy. Wcale mi go nie szkoda. Jak osioł nie umiał jeździć autem i nie znał przepisów ruchu drogowego to zamiast auta powinien jeździ
jak mozna byc ku*** takim debilem i stwierdzic,ze dobrze,ze zginal tak mlody chlopak. obys (pomimo swojego debilizmu i glupoty nigdy nie znalazl sie wtakiej sytuacji jak jaego bliscy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że zginął. Jak się nie dostosowuje prędkości do warunków na drodze i jak się łamie przepisy  nie jeżdżąc tyle ile zezwala prawo to tak się kończy. Wcale mi go nie szkoda. Jak osioł nie umiał jeździć autem i nie znał przepisów ruchu drogowego to zamiast auta powinien jeździ
jak mozna byc ku*** takim debilem i stwierdzic,ze dobrze,ze zginal tak mlody chlopak. obys (pomimo swojego debilizmu i glupoty nigdy nie znalazl sie wtakiej sytuacji jak jaego bliscy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, że zginął sam, a nie zabrał ze sobą jeszcze kogoś (np. kogoś, kto jechał prawidłowo)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Selekcja naturalna  :D  :D  :D  Ha ha ha  :D Jednego głupka upośledzonego mniej. 
Policjantem był że piszesz głupek i upośledzony ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze zginął? Wy wzycy jestecie jacys pierdolnieci ludzie! Gdyby to by l kto z Waszych blikich, rodziny czy znajomych całkiem inne mielibyscie myslenie. Każdy ma chwile słabosci lub poniesie go adrenalina... Jednemu sie uda a drugiemu no niestety tak jak to było w przypadku Marcina. Sprobujcie pojac co musi przechodzic teraz rodzina i jego bliscy. Zal mi jest Was ludzie gdy czytam komentarze tego typu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może masz rację ale ile ludzi zginęło na drzewach kolosalne liczby a rów zawsze jest jakimś ratunkiem jak i ktoś w ciebie chce wjechać a tam drzewo i gotowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może masz rację ale ile ludzi zginęło na drzewach kolosalne liczby a rów zawsze jest jakimś ratunkiem jak i ktoś w ciebie chce wjechać a tam drzewo i gotowe...
Szkoda tylko tych drzew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może masz rację ale ile ludzi zginęło na drzewach kolosalne liczby a rów zawsze jest jakimś ratunkiem jak i ktoś w ciebie chce wjechać a tam drzewo i gotowe...
  Co racja - to racja! Najwyższy czas zrobić porządek z tymi cholernymi drzewami, bo tak się ostatnio rozbestwiły, że brak słów! Nieustannie szwendają się po jezdni, znienacka wbiegają przed samochód, włażą bezczelnie na maskę i zabijają bogu ducha winnych kierowców. Szczególnie uwzięły się na trzeźwych i jeżdżących zgodnie z przepisami - a zwłaszcza na tych, którzy nie przekraczają dozwolonej prędkości! Po prostu horror!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne chłopak jechał zbyt szybko - wiele osób, które go znały, tak twierdzą, tzn, że Marcin jeździł szybko.... za szybko. Ale druga strona medalu jest taka, że gdyby nie te drzewa, pewnie by żył.Ale chcę też powiedzieć, że jesteście okrutni.... jesteście potworami ! Jak można w ogóle mieć czelność i odwagę powiedzieć, że cyt, "dobrze, ze zginął" ???Jak podłym człowiekiem trzeba być, by takie słowa wypowiedzieć??? Marcin, nie znałam Cię, ale.... spoczywaj w spokoju. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odrobinę szacunku dla kolegi!!!  
Nie rozumiem was. Jak możecie takie bzdury pisać. Pozamykajcie się lepiej, chociaż tyle możecie zrobić dla tego chłopaka i Jego bliskich. Jego rodzina i dziewczyna koszmar przeżywają a wy takie rzeczy? Zamiast tego byście chociaż się za niego pomodlili, bo te puste słowa w niczym już nie pomogą. Jego bliscy już wystarczająco dużo się wycierpieli a najgorsze przed Nimi. Ale jak ktoś kto nie ma serca może mieć pojęcie chociaż w 1/100 części tego co Oni czują.
 w 100% zgadzam się w tym, oddali byście trochę szacunku Marcinowi, pomodlili się a nie gdybali jak było, i obrażali to już życia nie wróci.. Niech spoczywa w pokoju [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Selekcja naturalna  :D  :D  :D  Ha ha ha  :D Jednego głupka upośledzonego mniej. 
jakim trzeba być podłym żeby coś takiego napisać?dziś sie smiejesz z czyjejś tragedi a jutro to samo moze ciebie sppotkać, nie rżnij kretynie cwaniaka ,bo nie znasz ani dnia ani godziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie piszcie takich beznadziejnych rzeczy, bo mi jest to smutno czytać a co dopiero jak przeczyta to ktoś bliski. Trochę szacunku do zmarłego. Wyrazy współczucia dla rodziny.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...