Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Zamościu. Matka z dwiema córkami trafiła do szpitala

Utworzony przez tacowy, 16 października 2009 r. o 11:08 Powrót do artykułu
Czy to nie jest to "słynne" przejście,na którym nie cały rok temu ksiądz potrącił starczą kobietę?A może i tym razem szarżował sutannowy (zamiast na hamulec-przydeptał sutannę.A może był również pod działaniem "mszalnego")
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam powinny być światła!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tamto przejście gdzie ksiądz śmiertelnie potącił kobietę i dostał za to 2 lata w zawiasach jest na Wyszyńskiego tuż koło komendy policji.A tu grozi kierowcy 3 lata .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj kierowałem się w kierunku Hetmana przed 18stą i faktycznie był wypadek, wszyscy staliśmy w korku zaniepokojeni co się stało a tu było widać, że paroletnia, srebrna Toyota Corolla miała włączony awaryjny to ten potrącił jakąś dziewczynę, która leżała na jezdni a jak czytam ten artykuł to aż 3 osoby, normalnie szok! Te przejście czerwono-białe dla pieszych powinni zlikwidować od tego są przejścia dla pieszych z sygnalizacją świetlną oraz dźwiękową tuż obok Kucharskiego oraz na ruchliwym skrzyżowaniu Peo-Sadowa-Piłsudskiego. Po co robią przejście dla pieszych co 200-300 metrów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może władze powinny wreszcie pomyśleć o lepszym oświetleniu. Przed 18 w czasie, gdy zdarzył się wypadek byl już zmrok i ciemna ulica. Nie bronię kierowcy, który powinien zachować szczególną ostrożność, ale naprawdę było ciemno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może wystarczy trochę znajomości przepisów w szczególności jak chodzi o drogę dwujezdniową. A nie na chama jechać. Sam przez takiego pajaca mało nie zostałem rozjechany na Sadowej, na jednym pasie się zatrzymają a drugim walą ile popadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przed 18 bylo ciemno!!!!!!!!!!!! czemu nie zapalala swiatla!!!! oni to ponosza kare!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z wypowiedziami innych internautow ,ze bylo ciemno ,brak swiateł, sama jestem kierowca i wiem jak to utrudnia jazde.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...