Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
jesteś z rodziny wójta , czy obiecał ci fajną posadkę?
nie jestem z wójtem związany ani nie zamierzam być (mowie tu o obecnym wójcie) a bronie tytułu jako takiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójta za Jaja powiesić i Wszystkich radnych z Żulic przed pięknie rozbudowanym budynkiem gminy dla kilkunastu pracowników a nie umieją darmowych pozyskać pieniędzy Unijnych na chodniki i zabezpieczenie dróg...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Sołtys Żulic niech się nie wypowiada na takie tematy, niech się weźmie do pracy i ułoży chodnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weteran napisał:
nie jestem z wójtem związany ani nie zamierzam być (mowie tu o obecnym wójcie) a bronie tytułu jako takiego [/quote] [quote name='Anonim' timestamp='1290628275' post='389377'] Wójta za Jaja powiesić i Wszystkich radnych z Żulic przed pięknie rozbudowanym budynkiem gminy dla kilkunastu pracowników a nie umieją darmowych pozyskać pieniędzy Unijnych na chodniki i zabezpieczenie dróg...
kolego nasz radny jest jeden, a przyd*****w wójta 11 (było)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kolego nasz radny jest jeden, a przyd*****w wójta 11 (było)
skończcie tą beznadziejną kampanię wyborczą opartą na ludzkiej tragegii, w Grodysławicach jest chodnik i zginął chłopak, a ponoć radny walczy z wójtem o szkołę w której zatrudnienie ma też rodzina radnego..... ludzie zmądrzejcie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonim napisał:
A Sołtys Żulic niech się nie wypowiada na takie tematy, niech się weźmie do pracy i ułoży chodnik
wszyscy zamiast pisać takie bzdury jutro w ramach czynu społecznego ułóżcie chodnik od początku do końca wsi i będziecie szczęśliwi,że dokopaliście wójtowi i lokalnym władzom...... zbiórka ok 8???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weteran ma rację, dlaczego obwiniacie za wypadek wojta.Porownujecie wypadek w Żulicach z tragedią w Smoleńsku i zaczynacie bredzic jak Kaczynski.Co ma wspolnego wypadek z chodnikami i wyborami? A zresztą kto by o ten chodnik dbał macie juz jeden i to zarosniety. Żal mi was ludzie. Dla rodziny wyrazy wspolczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
skończcie tą beznadziejną kampanię wyborczą opartą na ludzkiej tragegii, w Grodysławicach jest chodnik i zginął chłopak, a ponoć radny walczy z wójtem o szkołę w której zatrudnienie ma też rodzina radnego..... ludzie zmądrzejcie!!!!!
to nie jest kampania wyborcza to chodzi o ludzkie życie, moje dzieci chodzą tą drogą którą chodził 7-letni MATEUSZ Z MAMĄ.znam osobiście ofiary i kierowcę, i jestem pewien gdy by był chodnik skutki na pewno nie były by tak straszne.wyrazy współczucia dla obu rodzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to nie jest kampania wyborcza to chodzi o ludzkie życie, moje dzieci chodzą tą drogą którą chodził 7-letni MATEUSZ Z MAMĄ.znam osobiście ofiary i kierowcę, i jestem pewien gdy by był chodnik skutki na pewno nie były by tak straszne.wyrazy współczucia dla obu rodzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to nie jest kampania wyborcza to chodzi o ludzkie życie, moje dzieci chodzą tą drogą którą chodził 7-letni MATEUSZ Z MAMĄ.znam osobiście ofiary i kierowcę, i jestem pewien gdy by był chodnik skutki na pewno nie były by tak straszne.wyrazy współczucia dla obu rodzin.
z tej ulicy chodzi, przepraszam chodziło do szkoły podstawowej 3 dzieci i 1 gimnazjalista a Twoje dzeci to chodzą po chodniku tajemniczy zwolenniku chodników..... ja też znałam Agnieszkę i znam ludzi w tej miejscowości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale po co chodniki w Żulicach? skoro szkoła i tak do zamknięcia zaraz po wygranych wyborach Straszna i zupełnie niepotrzebna tragedia, wyrazy współczucia dla obu rodzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
z tej ulicy chodzi, przepraszam chodziło do szkoły podstawowej 3 dzieci i 1 gimnazjalista a Twoje dzeci to chodzą po chodniku tajemniczy zwolenniku chodników..... ja też znałam Agnieszkę i znam ludzi w tej miejscowości
mniemam że masz dzieci i puścił byś tą drogą swoje. a ty masz pewnie pod domkiem chodnik, albo nie masz dzieci i nie wiesz o czym mówisz. mówimy o całym odcinku drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sąsiad napisał:
ale po co chodniki w Żulicach? skoro szkoła i tak do zamknięcia zaraz po wygranych wyborach Straszna i zupełnie niepotrzebna tragedia, wyrazy współczucia dla obu rodzin
do kościoła i do sklepu samolotem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez Żulice przebiega wojewódzka trasa na której panuje intensywny ruch,jest szkoła, jest sklep, jest kościół, panuje duży ruch, jest mnóstwo zakrętów , nie ma poboczy, nie ma chodników, byle jakie oświetlenie- o o o i tyle zrobili w Żulicach przez kilka kadencji, totalne nic. Tak jasne sprzedajmy szkołe, najlepiej wszystko posprzedawajmy i sprywatyzujmy... Typowe myslenie zwolenników PeŁo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weteran napisał:
czy ktoś szedłby chodnikiem czy poboczem... to by zginął (może tak miało być) a co tu ma wójt do wypadku ? może jeszcze gumowe drzewa ma w poboczach zrobić ? niech lepiej szkoły nie będzie w Żulicach to gimbusem dzieci będą wożone do szkoły w Telatynie lub Łaszczowie !! a wójt chciał zamknąć szkołę i dobrze by zrobił bo do wypadku by nie doszło !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ty kretynie wiesz co ty mówisz? a gdyby to twoje dziecko właśnie zginęło przez brak chodników w Żulicach to ciekawe czy tez był byś tak cwany..a może razem wspólnie z wójtem przeżeracie pieniądze które powinny być przeznaczone na lepsze drogi i przede wszystkim chodniki, a co do szkoły to gówno powinno cię to obchodzić bo szkoła jest za państwowe pieniądze prowadzona i za nasze podatki. Prawda jest taka że nasze podatki idą na takich darmozjadów jak ty i tego wspaniałego wójta,dziwić się ludziom tylko że jeszcze nie przejrzeli na oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wielka tragedia ,chyba tak miało byc,bardzo współczuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to powinno trochę uspokoić... atmosferę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako jedyna gmina w regionie nie skorzystaliśmy z Unijnej pomocy, jestesmy w tym rankingu na ostatnim miejscu! To mowa o grubych pieniadzach a nie o groszach... Za ta kase mozna było zrobić nie tylko chodniki ale wiele innych rzeczy chodźby brykieciarnie, która by pozwoliła na rozwój i dała prace ludziom a nie tkwic w tym średniowieczu... przez tylenaście lat zbudowany belwedre, kawałek stadniniku, oczysczalnia z której i tak nie mam pożytku i 3 odcinki chodników w całej gminie i tyle moi państwo. Ale czemu tyle ludzi nie chce przejrzeć na oczy, nie wiem. Jakie społeczenstwo taka polityka!!! totalny monopol na władze, róbcie tak dalej róbcie a przy okazji dalej narzekajcie, i szukajcie winy u innych a nie u siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
Jako jedyna gmina w regionie nie skorzystaliśmy z Unijnej pomocy, jestesmy w tym rankingu na ostatnim miejscu! To mowa o grubych pieniadzach a nie o groszach... Za ta kase mozna było zrobić nie tylko chodniki ale wiele innych rzeczy chodźby brykieciarnie, która by pozwoliła na rozwój i dała prace ludziom a nie tkwic w tym średniowieczu... przez tylenaście lat zbudowany belwedre, kawałek stadniniku, oczysczalnia z której i tak nie mam pożytku i 3 odcinki chodników w całej gminie i tyle moi państwo. Ale czemu tyle ludzi nie chce przejrzeć na oczy, nie wiem. Jakie społeczenstwo taka polityka!!! totalny monopol na władze, róbcie tak dalej róbcie a przy okazji dalej narzekajcie, i szukajcie winy u innych a nie u siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...