Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Leśniczówka jak już, a nie jakieś Leśne. Osobiście nie byłem na miejscu wypadku, ale ponoć grubo. Sporo osób rannych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak sporo aż siedem osób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak aż siedem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat najechałem na wypadek - nie było jeszcze karetek - auta dosc poważnie uszkodzone- tir`owi urwało aż tylną belke, audi bokiem a mazda przód + bok - ciekawi mnie zatem jak doszło do wypadku i jaka byłą kolejność zdarzeń bo po uszkodzeniach aut nie jestem w stanie tego sobie wyobrazić hmmm osoby siedziały przy rowie, młoda dziewczyna miła coś z biodrami bo leżała na plecach i niestety nie mogła się ruszać - 2 pozostałe kontaktowały normalnie i fizycznie były w stanie "chodzić"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to ładnie,a co to za mazda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
audi a4 mazda 323 ( ta nowsza bez otwieranych do gory lamp )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam 2 zdjęcia ale nie wiem jak to wstawić tu ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł nie powinien być tylko w kategorii ZAMOŚĆ, lecz w LUBELSKIE, bo nie tylko w Zamościu był wypadek -,-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstaw np na imageshack.us albo na voila.pl i podaj linki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jak pisze charlie wrzucic zdjecia na strone hosting np imageshack wpisz w google tam znajdziesz podobne strony potem jest tu taka opcja "wstaw grafikę" wklejasz link do tego i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.voila.pl/432/vljq7/?1 http://www.voila.pl/435/wj0x7/?1 takie fotki udało mi się zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ze nie walnal w prawy bok audiczki bo w tej strony jest bak, ale urwal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobom poszkodowanym w wypadkach należy się odszkodowanie. Więcej informacji: tel. 781 961 359 GG 6220417
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo już kto był w tym samochodzie? Czy to ktoś z okolic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja byłam w tym aucie i połowa moijej rodziny i przyjaciól
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aksedo Specjaliści od Odszkodowań prowadzi sprawy o błędy medyczne, wypadki przy pracy i wypadki komunikacyjne. Kompleksowa obsługa prawna. tel. 660 450 000 wypadek@aksedo.pl www.aksedo.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...