Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jest tylko jedno pytanie co ci biedni ludzie mają zarzucane ! Za to że solidnie pracowali ! Tak za pracę dostają baty a bydło decyduje !!!!!!!!!!  Groza ! Ale ja jestem pewny przyjdzie czas, że oni pojadą se gdzieś !  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie dobra zmiana
trafisz i ty podły na "dobra zmianę " życzę ci powrotu do ... rodzinnych stron ... czyli do obory !  Tam jest jedyne miejsce dla takich jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za taką papraninę jaką zrobili powinni być przeniesieni do pudła a nie do Hrubieszowa
oto  oświecony tępak ! Jeden z bombą pod pachą o armii wie tyle  ile gęś na podwórku i niby manister a właściwie debil a  drugi w/w  ! Ludzie gdzie wyście się wychowali w koreii północnej ! Groza i to bydło mówi o jakichś wartościach !!!!! Wierze ! katolicyźmie !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowali za dobrą zmianą, no to mają dobrą zmianę. Wszystko oparte na zasadach wartości chrześcijańskich oczywiście jak by ktoś pytał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomnijcie mi, co robiono ze zdrajcami na rzecz imperializmu za rządów PKWN i Bieruta? A jak skończyli uczestnicy TARGOWICY (ci od polityki miłości z Rosją i bratania się z carycą)? Czy to nie przypomina Wam biegania na skargę do unijnych towarzyszy handlujących z putinem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Giną dwaj Prezydenci RP i 95 najważniejszych osób w Polsce. Na lotnisku gdzie miała miejsce katastrofa nie ma ochrony. Szef BOR chwile później dostaje gwiazdkę generalską. Za co pytam? Czy to normalne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był taki, co chybił i palnął sobie w ... policzek :) I weź takich na wojnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zwykla zemsta i świństwo !!! Za co ? Za apolityczną służbę i merytoryczne wykonywanie obowiązków. Panowie, trzymajcie sie ! ... A prowincjonalny pomocnik aptekarza niech dalej opowiada te bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co "eksperci" badali po katastrofie smoleńskiej? Lasek przyznaje rację Macierewiczowi, ze początkowo Rosjanie... w ogóle „zapomnieli” przywieźć do Polski czarną skrzynkę. Co w takim razie zbadano? "- Rzeczywiście odczyt czarnej skrzynki w Polsce był za drugim razem. Pierwszy raz, zaraz po wypadku, czarna skrzynka została przywieziona przez przedstawicieli rosyjskich do Instytutu Wojskowych Sił Lotniczych i tam miała być odczytana w obecności polskich prokuratorów, polskiej komisji przez producenta. Okazało się, że ponieważ jest to urządzenie eksploatacyjne, pomyłkowo zabrano inne urządzenie, które nie było czarną skrzynką - oświadczył Maciej Lasek. Czy można pomylić czarne skrzynki??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś czas temu były oficer KGB stwierdził,że nieoddawanie wraku tupolewa przez Rosję jest przyznaniem się do winy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy na upublicznienie odczytu taśm z JAK-40 i potwierdzenia tego, co zeznał ś.p Remek Muś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast do Hrubieszowa to ja bym ich od razu wysłał do kaleningradu, i tak komu oni służyli? Polskiemu wojsku? Takiego wstydu Polska od Targowicy nie przeżyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest tylko jedno pytanie co ci biedni ludzie mają zarzucane ! Za to że solidnie pracowali ! Tak za pracę dostają baty a bydło decyduje !!!!!!!!!!  Groza ! Ale ja jestem pewny przyjdzie czas, że oni pojadą se gdzieś !  
To spadaj tam jak POpaprańcy obiecywaliście. wynocha za granicę i pokaż że coś potrafisz, bo bździc to byle kołek umie. Za Smoleńsk powinno się odpowiedzialnych przed pluton postawić, a oni dostali awanse i medale. Ale tak to jest gdy byle ....rządziła, to nawet cichodajka za patriotkę uchodziła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw trzeba zapytać co wogóle ma Polska, czarnych skrzynek nie ma, zapisów nie ma, wraku nie ma, ciał ofiar zapewne też nie wszystkie ma po tym co już wiemy. Więc na jakiej podstawie nasi pisali zdrajcy raporty? na kopiach? na podróbkach?  Ale całą prawdę poznamy, nie z wraka, nie ze smoleńska, ale jak zaczniemy dokładnie sprawdzać tok przygotowania i "wciąganie" prezydenta w tą grę zdrajców.   Źródło:http://niepoprawni.pl/blog/164/gruppenfuehrer-kat   od tego trzeba zacząć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie. Czy oby prokuratorom wojskowym nie przysługuje prawo do emerytury już po 15 latach???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 buhahahahhaahahah  zamarzą o warszawce; wiem cos o tym; Hrubieszów zadupie na końcu zadupia lubelskiego i dlatego bedac jeszcze w marwoju ciągnęli mnie wołami  na zawodowca obiecując mieszkanie  i pracke w prok. mw ; ale klomandor powiedział ze u nich nie jest żle poza tym ze obowiązuje rozkaz hahahah dziś jestess w warszawce a jutro   jako zajac na poligonie w borach buhahahahha bo wojsko rozkazem stoi!!!!!!!!!!!!!!!
  A co miałeś tam robić? Kible czyścić i czapkę podawać Panu Prokuratorowi? Bo na nic więcej się nie nadajesz - a właściwie na dużo mniej - sądząc po umiejętności pisania w ojczystym języku :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To spadaj tam jak POpaprańcy obiecywaliście. wynocha za granicę i pokaż że coś potrafisz, bo bździc to byle kołek umie. Za Smoleńsk powinno się odpowiedzialnych przed pluton postawić, a oni dostali awanse i medale. Ale tak to jest gdy byle ....rządziła, to nawet cichodajka za patriotkę uchodziła.
  Odpowiedzialni za katastrofę w Smoleńsku przecież nie żyją - zginęli w niej... Kogo chcesz stawiać przed plutonem? Trupy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko żeby tam czegoś nie spie.....i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...