Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Za fałszywą bombę zapłacą rodzice

Utworzony przez absolwent podst. nr 5, 1 lutego 2008 r. o 14:38 Powrót do artykułu
Świetnie, co się teraz wyprawia. Jak my się bawiliśmy to były różne „prze kręty” ale nigdy aż takie. Do coraz większych jaj dochodzi. Co się dzieje z tą młodzieżą? Teraz trzeba mądrego nauczyciela(pedagoga), aby zapanował nad tym szerzącym się chuligaństwem i oczywiście rodziców i jeszcze raz rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to gim 2 w Biłgoraju to moje gim! byłam wtedy na dytskotece...impreza sie rozkręcila na dobre a tu wpada banda ludzi w mundurach i"wyjsc wyjsc! schodzimy do szatni! wszyscy!" myslelismy ze zaraz wrocimy spowrotem ale jednak nie. Wszystko z pospiechu zostawilismy w salach lekcyjnych...telefony, aparaty, torebki itp. mam nadzieje ze w tym roku nie znajdzie sie zaden taki dowcipniś bo to juz osttania choinka w moim zyciu... i mam nadzieje ze bede sie dobvrze bawic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to nie wiem co wy sobie wyobrażacie do ku*** nędzy mój brat tego nie zrobił a ci którzy twierdzili że poniesie jakiekolwiek konsekwencje za to to sie bardzo grubo pomylili niebyło sprawy a moja mama za nic nie płaciła te ku*** z policji puszczają plotki do mediów żeby tylko zarobić niech teraz Aspirant od spraw nieletnich Mirosław Jamroz przyzna się w mediach do tego co chciał ostatni zrobić siedemnastoletniemu chłopakowi taki mocny niech powie co robił z p. Bodys pedagogiem szkolnym w gim. nr. 2 w BGJ a jeżeli niewiedzą jak było to niech usadzą pizdy w rogu i niech nikt ich nie usłyszy POLITYK SĘDZIA SZMATA NIE STRASZNA JEST MI KRATA NIE STRASZNY JEST MI PIES !!!JEBAĆ POLICJE NA ZAWSZE WJS!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...