Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no, żeby z Zamoyskiego taki cham się zrobił ?! Pauperyzacja nieuchronnie postępuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają rację, że sie wkurzają. Na tej Karolówce to nie ma nikogo, kto zadbałby o tę dzielnicę, ani przewodniczący rady osiedla (luuuudzie, kto wybrał takiego reprezentanta tej społeczności? A co robi radny Dziura w sprawie skandalicznej sytuacji przed delikatesami przy Szczebrzeskiej, tam z chodnika dla pieszych zrobili ulicę, samochody walą na skrzyżowanie glebiąc wszystkich po drodze . Pas zieleni zniszczony, niedawno ZDGrodzkich sadził tam krzewy, błoto i żwir , który rozsypuje właściciel tego budynku jest roznoszone po trasie. Nauczycielki prowadzące dzieciaki zawracają na ul. Prusa i tamtędy prowadzą je do OSiRu. A czy pan radny Dziura zainteresował się ogromnymi dziurami przy Snopach GS-u? Tam trzeba skakać, żeby nie wpaść w kałużę. Skandal !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
14. lat minelo jak jeden dzien... Przewodniczacy RM na listy wogole nie odpowiada, pieniadze sa w ratuszu na wszystko tylko nie na droge dla podatnikow. Ludzie a kogosta wy wybrali na swoich przedstawicieli i zarzadcow spolecznego majatku? Wspolczeny "Hrabia" czuje sie wiekszym panem nie swojego niz jego przodkowie swojego... "Udzial w wyborach jest obywatelskim obowiazkiem" ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bojkot napisał:
14. lat minelo jak jeden dzien... Przewodniczacy RM na listy wogole nie odpowiada, pieniadze sa w ratuszu na wszystko tylko nie na droge dla podatnikow. Ludzie a kogosta wy wybrali na swoich przedstawicieli i zarzadcow spolecznego majatku? Wspolczeny "Hrabia" czuje sie wiekszym panem nie swojego niz jego przodkowie swojego... "Udzial w wyborach jest obywatelskim obowiazkiem" ;p
Słuchaj, Bojkot, oni wszyscy są jednakowi. Najpierw obiecują, jak Donek cuda, a potem co miesiąc tylko zgarniają kasę i mają ciebie, mnie i wszystkich w du...żym poważaniu. A widziałeś ich gęby? Coraz bardziej wypasione, jak bochenki chleba. To będą się przejmować jakąś okolicą obok schroniska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przyszłym roku wybory a i tak bedziecie głosować na tych samych. A jedynym sposobem na szybki remont Braterstwa broni jest osiedlenie tam kogoś z RM. Zobaczcie które, ulice w mieście remontowane sa w pierwszej kolejności i kto przy nich mieszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wujek zza miedzy napisał:
W przyszłym roku wybory a i tak bedziecie głosować na tych samych. A jedynym sposobem na szybki remont Braterstwa broni jest osiedlenie tam kogoś z RM. Zobaczcie które, ulice w mieście remontowane sa w pierwszej kolejności i kto przy nich mieszka
Ja na nich nie głosowałam, ale wiesz, to jest trudno trafić w kogoś uczciwego, nie wiesz co naprawdę siedzi we łbie takiego kandydata, który pięknie mówi, obiecuje, a potem ma ciebie mnie i wszystkich gdzieś. Donek Tusk naobiecywał cudów, a co mamy? Afery hazardowe i oszustwa wśród jego kolesiów. A tak wracając do sprawy: byłam ostatnio na zebraniu mieszkańców Karolówka. Matwiejczuk zaprosił same tuzy na czele z prezydentem. Obrady prowadził ten gościu, który był kościelnym. I powiem ci: ŻENADA ! Prowadził to w taki sposób, że bebechy wykręcało. Po prostu wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda gadać, jak usłyszałem w radiu eska wypowiedź radnego Dziury z jakiejś, chyba poprzedniej sesji, to zacząłem się zastanawiać, czy to mówi Dziura, tekst nieskładny, ni to ni tamto, coś pomamrotał i tyle. No to czego się tu spodziewać, jakiej akcji na rzecz mieszkańców tej dzielnicy. I śmieszno i straszno....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informuje "niedoinformowanych",Że zebrania osiedlowe sa spotkaniami mieszkancow z radnymi.Obowiazkiem radnego jest .reprezentowanie interesow ludzi,którzy wybrali swojego przedstawiciela wlasnie w tym celu.Niestety pamięc bywa krotka.Mamy zlych gospdarzy.Niestety zarowno prezydent,jego zaufani i wiekszośc radnych nie maja konkretnej wizji przyszlości naszego miasta.Nie potrafia podejmować wlasciwych decyzji ponad interesy osobiste i partyjne. W pelni rozumiem żal mieszkancow ul.Braterstwa Broni,byly obietnice i na tym koniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...