Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawy artykuł! Nowy "Nadszaniec" na Lubelskiej ledwo przędzie, a tu piszą, zę ci sami kupcy nie chcą na stare smieci?! Guzik prawda!! Tylko czekają, aż wiecha zostanie powieszona na "maszcie" budynku;) Wrócą, wrócą do prawdziwego Nadszańca. Czekamy na to:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja mam nadzieję, że bazarowicze z byłej hali w Nadszańcu będą omijać te nowe boksy z daleka. Inaczej te ich szmaty, w które zaopatrują się w okolicach byłego Stadionu X-lecia, mielibyśmy "ładnie" porozwieszane w okolicy. Nareszcie okolica nabierze innego oblicza, a miasto na tym zarobi. Nikt nie będzie uprzewilijowany, tak jak z pewnością handlarze byli. Wolna konkurencja - TAK!!! Ale na równych dla wszystkich warunkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcą wracać? To dobrze! Precz z chińskimi trampkami na zamojskim starym mieście. Myślę, że w przetargu ceny czynszu kilkukrotnie przekroczą cenę wywoławczą i nikt nie będzie tęsknił za kupczykami z zawszańca. PS. "Pięć zespołów obiektów fortecznych musi być gotowanych już w listopadzie." Będą gotować na gazie czy jakoś inaczej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Zamościu są same markety i hipermarkety. Z drobnym handlem urzędnicy się nie liczą. Ale teraz będzie im na tych drobnych ciułaczach zależało. Jeśli nikt nie zechce się wprowadzić do tych boksów, będzie śmiesznie. Są one tak paskudne, że nie będzie w tym nic dziwnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam gdzieś to coś co nazywa pan sprawiedliwością ! Może pan tym sie karmi ale ja potrzebuję chleba i jak najbardziej przystapię do starań o miejsce targowe. I dajcie sobie spokój z obrażalstwem bo to dziecinada a w biznesie wcale nie o to chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alik napisał:
w Zamościu są same markety i hipermarkety. Z drobnym handlem urzędnicy się nie liczą. Ale teraz będzie im na tych drobnych ciułaczach zależało. Jeśli nikt nie zechce się wprowadzić do tych boksów, będzie śmiesznie. Są one tak paskudne, że nie będzie w tym nic dziwnego.
Nie pomyliło ci sie z wystawą ? To nie muzeum a miejsce na handel. Tzw.drobni sklepikarze to megazdziercy i ni dziw sie malutki człowieczku,ze ludzie wybierają tańsze markety bo liczy się własny bruch a nie interes tzw.kupców naciągaczy. Sam pewnie takim jesteś a jeśli nie to zapytaj takiego za ile kupił bluzkę,która u niego na stoisku kosztuje 50 zł. A widzisz? nawet nie za 25 ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...