Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zagadkowe samobójstwo lekarza

Utworzony przez ~dziennik~, 22 lutego 2010 r. o 15:25 Powrót do artykułu
http://www.youtube.com/watch?v=ehoqDmTgM1Y cała prawda o dzienniku wschodnim nie napisza nic co robią kibice ! nie napisza o młodych dzielnych dzieciakach które sprawiły nam kibicom wspaniałe wrażenia , lubelskie brukowce potrafią tylko oczernić Nasz wizerunek i pisać o Nas żle ! dziennikarze ... wiecie co !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może był chory i bał się pobytu w szpitalu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Może był chory i bał się pobytu w szpitalu...
Pokój Jego duszy+++ pewnie znał ''od podszewki'' sposoby leczenia ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam jego pacjentką, dobry lekarz, bardzo skrupulatny, tajemnice zabrał ze sobą, jestem zszokowana, współczuje rodzinie, spokój jego duszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pacjentka napisał:
byłam jego pacjentką, dobry lekarz, bardzo skrupulatny, tajemnice zabrał ze sobą, jestem zszokowana, współczuje rodzinie, spokój jego duszy
To był lekarz z Zamościa, czy z Grabowca? Ta informacja jakaś dziwna, w każdym razie smutna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest szok nie moge pojac dlaczego byl sumiennym lekarzem i za to go cenie. dlaczego to zrobil dlaczego???przykre i szkoda mi go.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akri napisał:
To był lekarz z Zamościa, czy z Grabowca? Ta informacja jakaś dziwna, w każdym razie smutna sprawa.
z Hrubieszowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkał w Zamościu a pracował w Grabowcu !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogrzeb w Hrubieszowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
meo napisał:
pogrzeb w Hrubieszowie
a dlaczego pogrzeb w Hrubieszowie? lekarz mieszkał w Zamościu pracował w przychodni w Grabowcu około 28 lat, bardzo mi go szkoda, pomagał innym jemu nie potrafił pomóc nikt ani on sam...tym bardziej jest to nie do pojęcia, że wiedział że są inne rozwiązania, bardzo mi go szkoda, nie bardzo lubię lekarzy którzy zostali;/niech spoczywa w pokoju, tam będzie mu lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężko lubić takich lekarzy którzy niszczą kolegę z tej samej przychodni... ewidentny przykład mobbingu... wg mnie prokuratura powinna się tym zająć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prokuratura powinna zająć się tą sprawą konkretnie. Jak ludzie w takim zawodzie mogą tak rywalizować ze sobą i niszczyć swoich kolegów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ponoć drugi lekarz w tej przychodni na siłę chce wykupić przychodnię w Grabowcu. Najpierw zrobił wszystko żeby być kierownikiem ośrodka i powoli chce dopiąć swego.I to ma być lekarz?Znając życie pewnie swoim pacjentom przepisuje także niewłaściwe leki a może nawet wmawia inną chorobę.Według mnie lekarze powinni mieć serce a tacy którzy myślą tylko nie powinni leczyć ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...jaka jet prawda nikt nie wie dr.K. Papierowski zabrał ją ze sobą. Nie róbmy ludziom krzywdy, nie obrzucajmy ich błotem. Tak łatwo jest kogoś skrzywdzić a ciężko naprawić wyrządzone zło.Zanim kogoś osądzimy zastanówmy się przecież nikt nikogo nie nakłaniał do takiego czynu. Każdy z nas ma jakieś problemy mniejsze i większe i różnie je rozwiązujemy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...