Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginął kolejny młody mężczyzna

Utworzony przez ;], 7 kwietnia 2009 r. o 14:02 Powrót do artykułu
a helikopterem juz latali jak za markiem????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wydaje wam się to podejrzane, że ostatnio giną młodzi chłopcy? W nocy.....Po wypiciu alkoholu.......Może ktoś ma zapotrzebowanie na zdrowe,silne narządy....To wcale nie jest śmieszne?Przejrzyjcie "Zaginieni", gdzie zaginęło ostatnio kilku chłopców, szczególnie z woj. lubelskiego???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chopi są jakieś procedury w szukaniu, jeszcze dobrze terenu nie sprawdzili a ty już chcesz helikopterem latać. A tak swoją drogą albo to jakiś zbieg okoliczności albo zeczywiście jakieś fatum wiśi nad lubelszczyzną może rzeczywiście na organy to jusz trzecie zaginięcie w ostatnim czasie najpierw Marek potem Pan w średnim wieku z Chełma a teraz następny człowiek a może te trzy sprawy są w jakiś sposób powiązane bo coś za dużo w ostatnim czasie zniknięć i to mężczyzn może to przypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHYBA CHŁOPCY POSZLI NA ORGANY...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może zrobiło się ciepło i zaczął się sezon ucieczek?;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dresiarz a ja nie lubie dresiarzy bo sa chamscy, kozacza jednym slowem sa chuliganami nie szukam go niech sobie lezy diabel wie gdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dresiarz a ja nie lubie dresiarzy bo sa chamscy, kozacza jednym slowem sa chuliganami nie szukam go niech sobie lezy diabel wie gdzie.
Co za bezczelny komentarz!!!!!nie znasz czlowieka to na jakiej podstawie oceniasz?!!!!!!cholerne chamstwo;/!!!!pomyśl co czuje jego rodzina znajom?!!!!to wspanialy chlopak imodle sie o to zeby wrocil caly!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na jego oczy nie wygląda na złego człowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to policja przeżyje załamkę, jednego nie znaleźli, ginie drugi, a może już kolejny, a oni w punkcie wyjścia, zero wiedzy. Pracować panowie, pracować! Mam nadzieję, że akcja poszukiwawcza będzie na podobną skalę. No cóż statystyki wam lecą na łep na szyję... Nie ma to jak praca pod presją... szczególnie opini społecznej. Czekamy na wyniki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli pacanie chiałbys wiedzieć to samolotem szukali go już w poniedziałek!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak się człowiek ubiera nie świadczy o jego charakterze. Nie znasz Damiana wiec się nie wypowiadaj bo swoja wypowiedzią możesz kogoś zranić. Nie przypuszczajcie najgorszego, trzeba mieć nadzieje, ze nic mu nie jest i odnajdzie się niedługo cały i zdrowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez nie lubie dresiarzow sa wrednymi ludzmi szukaja zaczepki np na dyskotece kiedys dresiarze pobili mojego kumpla nie byl on dresiarzem byl niewinny byl przecietnym czlowiekiem i wyladowal w szpitalu wiekszosc ludzi omija dresiarzow nie maja szacunku dla nich i tak trzymac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy my rozmawiamy o zaginięciu chłopaka czy o poglądach na temat ubioru i tzn:dresów????halo?!powstrzymajmy się od takich komentarzy ! nie ważne jest teraz to jak zachowują się dresiarze tylko chyba to żeby Damian znalazł się cały!to ze był ubrany w dresy ma go skreślić?mamy go nie szukać?nie mogę czytać takich bzdur.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten chłopak jest moją rodziną i napewno nikomu nic złego nie zrobił.Dresiarzem również nie był.I znając jego i całą rodzine napewno nie zabalował.Więc pomóżcie szukać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie potrafię zrozumieć dlaczego niektórzy pisza takie rzeczy...;( Damian to mój sąsiad i dobry chłopak, a to że nosi sportowe ubrania o niczym nie swiadczy!!! Ja mocno wirzę, że się odnajdzie i modlę się o to gorąco...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że jak zobaczycie inne zdjęcie Damiana to bedziecie mieli inny stosunek do jeso osoby. http://nasza-klasa.pl/profile/18490361/gallery/38 :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xx napisał:
Nie potrafię zrozumieć dlaczego niektórzy pisza takie rzeczy...;( Damian to mój sąsiad i dobry chłopak, a to że nosi sportowe ubrania o niczym nie swiadczy!!! Ja mocno wirzę, że się odnajdzie i modlę się o to gorąco...
a jakby ktos nosil w zamosciu ubranie jak w pakistanie to co bys napisala ze jest terrorysta. dresiarz to taki ktory "ciagle" nosi sportowe ubrania na miasto, do szkoly i taki ktory szuka zaczepki, sporo dresiarzow pobilo moich kolegow a ja mam szukac dresiarza? nie. ktory dresiarz nie bije sie? komu to interesuje wazne jest wyglad obcego czlowieka, moja babcia zawsze powtarzala ze ludzie w dresach sa nienormalni oprocz znajdujacych sie ludzi w sali gimnastycznej itp ale na miasto?? szczyt glupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iii dalej to samo:(:(wciąż trwa bezsensowna rozmowa na temat dresiarzy...co to teraz da? pomoże w odnalezieniu chłopaka>?dajcie już spokój i pomóżcie rodzinie zaginionego:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci ktorzy nienawidza dresiarzy nie szukaja chyba logiczne. w zamosciu nie zauwazylam zeby ktos szukal na sile wiadomo o co chodzi z dresiarzami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra, zróbmy tak - koniec tematu ubioru, bo przeciaz nie po to tu do cholery jestesmy. Jeśli ktos chce sobie pogadac o dresach to nie tutaj. Czy Wy kur** nie rozumiecie, ze to czyta rodzina Damiana!!! Taki fajne jest dla was zadawanie im dodatkowego bólu??? Pomyślcie najpierd zanim cos napiszecie. A jak chcecie pomóc to rozgłośnijcie sprawę, skserujcie plakaty i porozwieszajcie na pobliskich sklepach, przystankach, popytajcie znajomych. Niby niewiele, a jednak dla rodziny i jego przyjaciół bardzo dużo. I co najważniejsze - wierzmy, ze wszystko skończy sie dobrze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...