Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zagrody: Wypadek z udziałem bmw, citroena i audi

Utworzony przez men, 2 października 2011 r. o 17:59 Powrót do artykułu
no ba. licza sie checi i parcie do przodu. obierasz kierunek i po trupach do celu. a gdy go osiagniesz... satysfakcja do konca zycia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
no ba. licza sie checi i parcie do przodu. obierasz kierunek i po trupach do celu. a gdy go osiagniesz... satysfakcja do konca zycia.
to akurat zly przyklad bo wole nie uczyc sie po trupach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odbieglam od tematu, myslalam o celach w zyciu. jak je wyrwiesz od losu, masz satysfakcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
odbieglam od tematu, myslalam o celach w zyciu. jak je wyrwiesz od losu, masz satysfakcje.
nie zawsze cel uswieca srodki a i marzenia sie nie spelniaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudno, na szczescie zaraz ma sie inne plany i nowe marzenia. a tamte niespelnione... to chwilowe zachcianki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
trudno, na szczescie zaraz ma sie inne plany i nowe marzenia. a tamte niespelnione... to chwilowe zachcianki.
nie zawsze sa to chwilowe zachcianki niejednokrotnie jest marzenie zycia i sie nie spelnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zmien marzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna która zmarła miała 28 lat i pochodzi z okolic Biłgoraja strasznie przykre, siadając do samochodu pomyślmy nie szalejmy nie odbierajmy innym życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biłgoraj napisał:
dziewczyna która zmarła miała 28 lat i pochodzi z okolic Biłgoraja strasznie przykre, siadając do samochodu pomyślmy nie szalejmy nie odbierajmy innym życia
na dobra sprawe, chocby nie wiem jakie podejscie nikt wsiadajac do samochodu nie mysli o tym zeby zginac albo zabic drugiego... nawet ten pijany i brawurowo jezdzacy. kazdy chce dojechac (ci maja wylaczone poniekad myslenie i mysla ze na pewno bedzie dobrze)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
to zmien marzenia.
marzen sie nie zmienia masz racje wiekszosc wsiadajac do samochodu mysli o tym zeby dotrzec do celu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 idiots use this space to comment about cars when Kinga's friends and family suffer over her loss.VAREA,can't you find another forum to chat about nothing on,or are you too heartless and just plain stupid? "GOŚĆ" too--2 idiots.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
zostawienie wpisu w necie jest marnym wyrazeniem smutku. mozesz wyrazic smutek ukladajac mowe na pogrzeb, lub podajac teraz jej matce herbate. nauczyliscie sie stawiania rysowanych swieczek, oklepanych zwrotow, a po roku i tak o dziewczynie nikt oprocz rodziny nie wspomni. nie lubie obludy!
It is YOU no one will ever remember.2 Total losers!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaga napisał:
zabrac mu prawo jazdy do koncazycia i 25 lat pozbawienia wolnosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo jezdzi sie z glowa anie gazem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To za mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chris napisał:
2 idiots use this space to comment about cars when Kinga's friends and family suffer over her loss.VAREA,can't you find another forum to chat about nothing on,or are you too heartless and just plain stupid? "GOŚĆ" too--2 idiots.
do mnie to pisz w jezyku angielskim w stopniu zaawansowanym. a poza tym, to co? "prawda w oczy kole"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on woli po angielskiemu bo tak jest jemu wygodniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@VAREA: Chris pisze poprawnie i ma racje, a czy po angielsku czy po polsku nie ma roznicy. Widac ze to jej nauczyciel angielskiego i nie jest mu obojetna. @Gosc: faktycznie czy dresy w BMW czy inna swolocz - za duza predkosc lub brak wyobrazni @all: jezdze duzo i wiem jak to jest. jednak po polsce jezdzi sie beznadziejnie i trzeba uwazac. to czy bmw czy inna marka nie ma znaczenia, to kierowca ponosi odpowiedzialnosc i tyle. wiek nie ma znaczenia, ale odpowiedzialnosc. jesli zjechal ze swojego pasa, to nie opanowal auta, czyli popelnil BLAD!!! i czy bmw czy inne nieistotne. Swoja droga tylny naped jest trudniej opanowac a do tego wieksza wprawe trzeba miec. Obawiam sie, ze ten przypadek potwierdza stereotyp o wlascicielach & kierowcach starych BMW. Wspolczuje rodzinie i znajomym. @Chris: dziekuje ze nie jestes obojetny i glosisz prawde @krytycy: wiem nie mam pl liter i mnie to nie przeszkadza wazna jest tresc. Jeszcze raz szkoda dziewczyny!!! Wspolczuje bliskim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
men napisał:
q mac, jak zwykle bmw, ilu jeszcze deb***i siedzących za kólkiem tej marki doprowadzi do takich tragedii. Przez deb***a zgineła niewinna kobieta. Jak widze na szosie bmw to zachowuje sie jak z pojazdem uprzywilejowanym, zwalniam i puszczam takiego idiote bo pewnie tylko tacy gustuja w tej marce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debi** nie obrażaj ludzi co mają bmw bo ty sam nie jesteś lepszy i im tylko zazdroscisz że mają takie fury a sam pewnie jeździsz maluchem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...