Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamiast płotów będą mieli tenisistów

Utworzony przez sed, 14 lipca 2008 r. o 09:31 Powrót do artykułu
I właśnie w taki sposób, banda starych zgredów niszczy sport w kraju. Zamiast inwestować budować korty, boiska to się nie zgadzają bo ktoś tam kibel postawił albo krokusy zasadził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, że chcą budować. Oby więcej takich inwestycji. A co do mieszkańców. Powiększyli sobie działki 2 krotnie, a teraz nie chcą oddać terenu, który należy do miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie źle, chuligani w godzinach od 5.00 do 12.00 śpią. Można w tym czasie podlać kwiatki, posuszyć pranie na słońcu, nakarmić pieska ...i w nogi do chaty !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie bezpiecznie...Już to widzę,wystarczy przejść dalej łabuńką w stronę starego miasta i zobaczyć co jest...Na promyku prawie każdego dnia po 18-nastej zaczynają się gromadzić bandy pijanej młodzieży i nie tylko...Gnojki w przedziale wieku 17-22 stoją, palą papierosy, zaczepiają ludzi...Kilka razy byłam świadkiem jak posuwali się wręcz do agresji fizycznej...Opluli kogoś, innemu przyłożyli...A policja??? policja się boi, nie reaguje...We wtorek byłam świadkiem jak spacerowałam z mężem nad rzeką jak wykrzykiwali w stronę policji chwdp, a policja nie reagowała...Bała się bo policjantów było 2-óch a ich kilkunastu...Radzę policji żeby bardziej się przyjrzała chuliganom z osiedli Wiśniowa i Promyk, szczególnie tym którzy są uczniami lub absolwentami zamojskiego II LO lub elektryka...Nie jestem przeciwniczką placów do gier i zabaw dla młodzieży, ale pod warunkiem że teren będzie monitorowany przez policję i straż miejską...Sport młodzieży jest potrzebny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w II LO uczy się teraz taka żulera??? Za moich czasów było to niedopomyślenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...