Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ta uchwała była po prostu chora. Ludzie zostali podzieleni na lepszych i gorszych. Na mieszkańców miasta i mieszkańców powiatu. To chore. Ludzie zarówno z ościennych gmin, wsi czy miast zostali źle potraktowani. Teraz jadąc np. z Grabowca (przez miaczyn) do Zamościa, ludzie mogli wysiadać bezpośrednio przy nowym szpitalu / zakładzie karnym, zamiast iść z dworca busów. Jeżeli, ktoś chciał dostać się do tzw. starego szpitala, czy w okolice starego miasta lub dworca pkp mógł wybrać trasę z Grabowca przez (skierbieszow lub zukow) i wysiąść przy starym szpitalu. A tak ludzie jadący tą trasą muszą nie dość, przejechać całe miasto, to jeszcze wysiąść na dworcu BUS i iść kawałek do najbliższego przystanku MZK i marznąć czekając na podmiejski aby dojechać do starego szpitala czy starego miasta. To po prostu chore. Ludzie wybierali trasy jakimi chcieli jechać. Albo najkrótsza albo najbardziej pasująca ze względu na możliwość wysiadki nieopodal miejsca docelowego. Najbardziej ugodzono w schorowanych ludzi i młodzież uczącą sie zamojskich szkołach. Tak samo wracając z tych miejsc, szkół, czy pracy, ludzie zamiast iść spory kawał drogi pieszo lub czekać i wydawać zbędne pieniądze na mzk, mogli przyjść na najbliższy przystanek na trasie do Grabowca (stary szpital, na Piłsudskiego obok koszar, na alejach wojska polskiego czy na powiatowej). To samo z ludźmi jadącymi na Grabowiec od strony Hrubieszowa. Był spokój i ład, a teraz co? Tylko utrudniacie ludziom życie, a Radni zapominają, że ludzie np. z Grabowca robią zakupy w zamojskich sklepach po pracy czy szkole, pracują w zamojskich zakładach pracy, uczą się w zamojskich liceach, technikach czy uczelniach, a także nawet dojeżdżają tutaj środkami transportu płacącymi podatki właśnie w zamościu. Czy to nie absurd, że ludzie wspierają miasto a miasto się na nich wypina? Oj nieładnie, nieładnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozkład jazdy czerwonych autobusów też pozmieniany na nie korzyść mieszkańców gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.