Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamojscy urzędnicy bezkarnie łamią przepisy

Utworzony przez pik, 20 maja 2008 r. o 18:51 Powrót do artykułu
dla mnie też jest oczywiste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie też jest oczywiste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to jasne, że Zarząd Dróg Grodzkich jest częścią magistratu. Zamojscy urzęnicy sami wpadają we własne sidła. Może teraz zobaczą, że te pozamykane przejścia są poprostu bez sensu. A za zapłacone mandaty powinno się ludziom kasę oddać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurdę, ile takich sytuacaji jest. Bo w Zamościu są równi i równiejsi. Straż powinna zareagować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejscowy dziennikarz, a nie skomentował ostatnich słów p. Radzika? Szli na plac robót - jeśli nie ma do niego innego dojścia, to musieli złamać przepis. Mieszkańcy na teren robót nie chodzą Jeśli jest inne - to na podstawie zdjęcia fotoreportera Dziennika pan Gramatyka powinien wystawić mandat Jeszcze nie jest za późno, jeśli dziennikarz pociągnie temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A właśnie, że mieszkańcy miasta tamtędy chodzą! I to non stop. Jedni na parking, inni skracają sobie drogę i po chwili... muszą zawracać, jeszcze inni zaglądają "co też tam odkopano". Ilu z nich złapano? O tym wiedzą tylko policjanci i komendant straży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że jest inne dojście. Można wejść od tyłu Nadszańca (od strony przystanku autobusowego) i przejść przez fortyfikacje. Prosto na budowę. Tyle, że na to potrzeba się trochę... pofatygować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnicy mogli też podjechać na plac samochodami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najbardziej deb***ne uzasadnienie łamania prawa: "nie ma innego sposobu dojścia do robót. To jest dla mnie oczywiste." Dla mnie jest oczywiste że jeden bezmyślniak nie zappewnił dojscia, a inny bezmyslniak łamioe prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje mi się że te pieniążki to zasiliłyby budżet miasta a nie straży miejskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu nam sie pokazała sławna pani Muszyńska !!!! Nie czas na emeryturkę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...