Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamojskie Nowe Miasto przestanie być wojewódzkim centrum tandety

Utworzony przez Wujek zza miedzy, 1 października 2009 r. o 13:35 Powrót do artykułu
(...) ma na rynku stoisko z kwiatami. Nie wieży już w magistracki remont
Brawo!!! Myślałem, że pismaki z DW już niczym mnie nie zaskoczą a tu taka niespodzianka..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za tytuł panie redaktorze! Proponuje odwiedzić inne miasta w województwie zanim wada się takie osądy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe Miasto jest brzydkie i trzeba to wreszcie powiedzieć. Czy jest ktoś, komu się ta dzielnica podoba? Czas na zmiany, bo się wzsystko zacznie rozłazić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewódzkim centrum tandety jest bazar w Tomaszowie. Nie damy sobie tego tytułu odebrać! Kto jest za niech się wpisuje. Pismak nie ma racji!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze. Niech robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy dworcu też jest słabo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miło by było gdyby była jakaś restauracja kawiarnia, parasolki, niedobrze się robi jak sie przejeżdza w czwartek przez ten bazar w centrum miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie gdzie miasto dba o swoich obywateli są z prawdziwego zdarzenia piękne bazary. Kiedy wreszcie Nowe Miasto będzie miało swój ładny, schludny i estetyczny bazar? Czy miasto "dba" tylko o markety? Na bazarze kupić można pierwszej świerzości wszystkie warzywa,owoce itd. To się liczy dla obywatela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wojewódzkie centrum tandety " zaczyna się tworzyć u was w redakcji. Zaczynacie pisać co kto wam każe. Nie macie racji. Nie macie żadnego rozeznania i bzdury piszecie. Zaopatruję się wiele lat na bazarze. Jest tanio, dobry towar i gdy mi się niepodoba lub zmieniłem zdanie, zawsze towar mogę zwrócić lub wymienić. Tylko tym ludziom trzeba pomóc. Zainwestować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kogo należy przedszkole nr 2 i plac otaczający? To chyba własność prywatna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...