Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamość eurokontakt

Utworzony przez Krzucho, 17 marca 2011 r. o 11:32
Chciałbym prosić kogoś kto już wyjerzdzal z tą firmą o informacje takie jak przebiega proces zatrudnienia,czy trzeba jechać do Zamościa osobiście,czy można to załatwić przez Internet?czy są jakieś opłaty ,które trzeba z własnej kieszeni opłacić?i na jak długo dostaję się umowę?proszę o szczerą odpowiedź osób,które wyjerzdzaly do pracy poprzez tą firmę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eurkontakt zamość właściciel firmy Pan Wróblewski zalozyl firme w zamościu a sam pracuje jako murzyn w szwajcari jezdzac ciezarowka uwaga to naciagacz wyslal mnie wedlug niego do farmy mlecznej z krowami praca miala byc super co do czego 4;30 pobudka 20;30 koniec zadnej toalety  200m w domu u wlasciciela msc dla pracownikow do spania okropne ja mieszkalem nad obora na zrobionym pomieszczeniu niby do spania gdzie wnocy krowy sie tluka zero snu wedlug prawa szwajcarskiego nie ma takiej pracy nigdzie zeby 55h robic tygodniowo chyba ze nadgodziny wedlug tej firmy kazdy kto wyjedzie niech sie przygotuje nato ze bedzie jebać od rana do nocy w szwajcari po 4 dniach zrezygnowalem wlasciciel powiedzial mi ze zaplaci 50franków a zreszta zebym sie dogadywal z panem Wroblewskim co do czego to oszust w niczym sie zemna niedogadal nic nie uregulowal bo to on zlatwial wyjazd ,nastepna sprawa to prawdzy pgr jesli ktos sie decyduje wyjechac do szwajcarii to nie przez ta firme kazali mi nie jechac swoim autem ze niby nie ma gdzie postawic co do czego wiedzieli ze kto przyjedzie bez auta bedzie musial jeba..ć jestem z lubelskiego i aż mi wstyd ze ktos taki oferuje swoim lubelakom prace bedac z lubelszczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...