Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamość jak Wenecja. Podtapia osiedle Błonie

Utworzony przez mon, 2 września 2010 r. o 21:21 Powrót do artykułu
A Spółki Wodne kasę na meliorację zbierają. I wysyłają listy Pocztą Polską za 5,65!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mon napisał:
A Spółki Wodne kasę na meliorację zbierają. I wysyłają listy Pocztą Polską za 5,65!!
A na os. Błonie jak się budowali osiedleńcy i stawiali swoje domy i kopali fundamenty, to sami przy okazji zasypywali rowy i wszystkie odpływy, a teraz narzekają, że ich podtapia. Zrzucają winę na kolej,spółki wodne i inne czynniki. Poza tym na ul. Klonowej przy posesji pana, który ma firmę, od strony jego domu był rów - gdzie on się podział? Przy ul. Błonie jadąc od torów po lewej stronie - był rów, gdzie on się podział? Nawet biło tam źródełko.Tak więc w wyniku zaniedbania wszystkich - i mieszkańców i drogowców, łącznie z koleją doszło do takiej katastrofy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wniosek mieszkańców Błonia Zatorza Marszłek Województwa rozwiązał Spółkę wodną. Mieszkańcy nie chcieli płacic nawet 10 zł rocznie na Spółkę. Wspólczuję mieszkańcom Błonia Zatorza ale odnoszę wrażenie, że Pan Miechowiecki rozpoczoł kampanię wyborczą do rady miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek napisał:
Na wniosek mieszkańców Błonia Zatorza Marszłek Województwa rozwiązał Spółkę wodną. Mieszkańcy nie chcieli płacic nawet 10 zł rocznie na Spółkę. Wspólczuję mieszkańcom Błonia Zatorza ale odnoszę wrażenie, że Pan Miechowiecki rozpoczoł kampanię wyborczą do rady miasta.
Ano właśnie, wiadomo, że tamten teren jest z racji swego położenia podtapiany i spółki wodne,pan Stankiewicz oczyszczali rowy, zawsze interweniowali, jak się do nich zadzwoniło.U nas na działce, gdy stała woda, po zawiadomieniu spółki przyjechał jej szef i robotnicy, zrobili co trzeba i do dziś wody na działce nie ma. Ale ja płaciłam systematycznie składki. Niestety, spora część tzw. nowobogackich, co to na byle brukowe gazety są w stanie wydać 10- 20 zł, żałowała pieniędzy na składki, a teraz psioczą. A z czego spółki miały remontować maszyny, koparki i inne urządzenia do oczyszczania rowów? Same łopaty i marne wynagrodzenie dla robotników nie wystarczały na pewno. A co do wypowiedzi "janka", to się zgadzam, że to kampania tego pana, którego żona pracuje w UM, zdaje się, że w wydz. geodezji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hola hola, na Spółki Wodne nadal się płaci, a niestety nic w zamian sie nie dostaje. Nie wiem jak to jest na Błoniu, ale okolicach ul. Rolniczej naprawdę nic nie robią. A też zalewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i już mam w piwnicy wodę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...