Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamość ma najpiękniejszy rynek w Polsce!

Utworzony przez hrubieszowianin, 10 grudnia 2009 r. o 20:23 Powrót do artykułu
i to jest prawda, jest przepiękny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko szkoda że poza rynkiem to nawet miasta nie przypomina.A drogi do tego rynku są jakby po jakiejś wojnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieślepy napisał:
Tylko szkoda że poza rynkiem to nawet miasta nie przypomina.A drogi do tego rynku są jakby po jakiejś wojnie.
O Krakowie powiesz to samo?? Tam są dopiero drogi fatalne! Śmieszny argument Śmieszny jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym wy się podniecacie, pojedzcie kiedyś do Dubaju albo Dohy to zobaczycie dopiero piękne miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i sympatyków z Polski nie brakuje ale cały ten sukces można zawdzięczać tylko i wyłącznie użytkownikom z forum.roztocze.net którzy to za wszelką cenę walczyli aby w obu plebiscytach Zamość był w czołówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Zamościu byłem i w Krakowie byłem ostatnio i różnicę kolosalną na drogach widać.Tak się nim nie podniecam ale Kraków poza rynkiem ma jeszcze dużo do pokazania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antonio napisał:
Czym wy się podniecacie, pojedzcie kiedyś do Dubaju albo Dohy to zobaczycie dopiero piękne miasta.
Imbecylu tu chodzi o rynek a nie całe miasto;/ Dobrze przeczytac art. nie potrafisz?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalna bzdura z tymi turystami w Zamościu!!!!!Wydział Promocji podaje liczbę turystów z sufitu! PROPAGANDA SUKCESU w Zamościu!!!!!!!!! WSTYD!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie potraficie cieszyć się z sukcesu tylko wszystko krytykujecie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem dumny z tego miasta, metropolią nie jest, ale powoli zaczyna się rozwijać....przynajmniej dzięki temu staremu miastu jest gdzie wyjść, pospacerować wypić piwo w fajnej knajpie....widzieliście Chełm albo Białą? różnica totalna (mowa o starówce).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, wypadamy super w porównaniu z innymi miastami, w Krakowie teraz mieszkam trochę inna skala, ale klimatem te miasta są niemal identyczne, co do dróg to bez porównania nasze są lepsze, ale oni maja ich więcej... ilość turystów, dla niewtajemniczonych ilość faktycznych turystów jest większa, bo przecież nie każdy chodzi do muzeum czy di IT. Jest bardzo dobrze, a nawet jeśli głosy pochodzą w większości od mieszkańców miasta... to o jak to świadczy o innych miastach a nas przynajmniej ludzie, potrafią docenić co mają i pokazać to w świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antonio napisał:
Czym wy się podniecacie, pojedzcie kiedyś do Dubaju albo Dohy to zobaczycie dopiero piękne miasta.[/quote] ~Antonio~ Bym napisał, że to deb***ny komentarz, ale nie mam czym się podniecać. Mogę wejść na onet.pl albo sweetbrokacik, tam są dopiero deb***ne komentarze
bibi napisał:
Totalna bzdura z tymi turystami w Zamościu!!!!!Wydział Promocji podaje liczbę turystów z sufitu! PROPAGANDA SUKCESU w Zamościu!!!!!!!!! WSTYD!
Możesz wpaść do Zamościa. Zdziwisz się, że nie tylko Ty będziesz gościem na Rynku, a sporo osób, które będą Ci, chcąc nie chcąc, towarzyszyć będzie mówić w obcych językach. Zamość jest sukcesem całego regionu, czy tego chcesz czy nie. Zadbaj też o swoją kompulsywność, to może trzeba leczyć. [quote name='Nieślepy' post='204981' date='10.12.2009, 21:57:12']Tylko szkoda że poza rynkiem to nawet miasta nie przypomina.A drogi do tego rynku są jakby po jakiejś wojnie.
Jak definiujesz miasto? Może jesteś autorem jakiś nowych obowiązujących definiens, bo z tego co wiem, nie ma żadnej definicji miasta, której Zamość nie spełnia. Czegoś mu brakuje? Chyba dobrze się tu mieszka, bo w ubiegłym roku tylko Zamościowi i Lublinowi wzrosła ilość mieszkańców. Co dróg to chyba też nie jest źle biorąc pod uwagę, że ilość samochodów w Zamościu rośnie proporcjonalnie szybciej niż w Lublinie. W każdym mieście są dzielnice wstydu, do których chyba lepiej, że prowadzą złe drogi bo szkoda czasu żeby tam jeździć. Więcej takich miejsc znam w Lublinie niż w Zamościu, a to drugie miasto znam nie gorzej niż Kozi Gród. Ma koniec krótka odezwa do Lubelaków... Gratuluję obiektywizmu i właściwego podejścia. Z taką postawą z Waszej strony, obawiam się, że za kilka lat będziemy mieszkać w województwie Zamojskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Zamoscia bylem 2 lata temu kamieniczki odnowione ale wejscie do ratusza to troche brzydkie schody itd natomiast potrzeba troche kasy na sport Hetman powinien miec minimum 2 liga tego im zycze .Mam prosbe nie krytykujcie Lublin i ich mieszkancow kij ma na konce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem inwektyw i wyzwisk na tym forum. Natomiast bezsprzecznie Zamość ma dobrą rękę do zabytków, a Rynek jest WSPANIAŁY! Plebiscyt dotyczył RYNKU, a tu już rozpatrywany jest stan dróg... Mój kuzyn z Australii tak zakochał się w zamojskim Rynku, że ma jego zdjęcie na tapecie telefonu, a fotografie zrobione przez siebie pokazuje znajomym jeżdżąc po całym świecie, mówiąc z dumą, że to w Polsce. Cieszę się i gratuluję Zamościowi, a wiem, że Ratusz będzie remontowany w 2010 roku i wtedy dopiero Rynek wypięknieje. Sceptykom polecam inne miejskie place, bez atmosfery i geniuszu renesansowych architektów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...