Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamość. Po podpaleniu więcej policji przy punktach szczepień

Utworzony przez TECZOWY_ZSL, 2 sierpnia 2021 r. o 16:45 Powrót do artykułu
Na taśmach Sowy Sienkiewicz mówił jak to kazał podpalić budkę pod ruską ambasadą. Czy usłyszymy kiedyś taśmy na których Niedzielski mówi o tym jak kazał podpalić punkt szczepień? Pachnie tą samą, marną prowokacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymaganie od ludzi nieobowiązkowego szczepienia to .... nie wyrażę się, powstrzymam się. Wiem jednak, że produkt inżynierii medycznej zwany szczepionką na covid, dopuszczony jest do stosowania w trybie awaryjnym bo podobno nie ma leków na tego wirusa. Leków nie ma, bo na początku "pandemii" większość krajów biorących w niej udział, ograniczyło dostęp do znanych od dawna leków na wirusy. Dzięki temu można było wprowadzić niesprawdzone preparaty do szczepień. Za te preparaty żaden producent nie odpowiada, nie ręczy, nie może zostać pociągnięty do odpowiedzialności choćby ludzie po nim padali jak muchy już w puntach szczepień, co na szczęście się nie dzieje. Dowód? Proszę bardzo: w utajnionej umowie zakupu "szczepionek" między UE a producentami jest zapis mówiący o tym że producent nie bierze odpowiedzialności za wystąpienie u osób zaszczepionych nieporzadanych odczynów poszczepiennych zarówno w krótkim, jak i dłógim terminie, bo ich po prostu nie zna Znasz jakiś inny produkt, jakikolwiek, niekoniecznie medyczny którego producent ma wyłączoną w 100% odpowiedialność za jego stosowanie? Jak znasz, napisz bo ja nie znam. Mimo to, urzędnik z UE taki preparat poleca, zaleca, rekomenduje i namawia do stosowania nie nakładając jednocześnie obowiązku "szczepienia". Jak myślisz, dlaczego? Dlaczego nikt nie bierze odpowiedzialności za "wyszczepianie populacji"? Jak zchorujesz po przyjęciu preparatu "szczepionki", powiedzą: 1. producent szczepionki - My nie skończyliśmy jeszcze fazy testów szczepionki. 2. Urzędnicy - obowiązku szczepień nie było, każdy sam decyduje itp. itd. Dlaczego więc nieszczepionym wolno mniej?! Dlaczego wprowadzają certyfikaty nieobowiązkowego szczepienia? Może chodzi o pieniądze bo jak sam Pfizer oficjalnie już przyznaje, około 30 procent przychodów firmy pochodzi właśnie ze sprzedaży niesprawdzonych jeszcze szczepionek na covid. Dodam że żadna firma ubezpieczeniowa nie ubezpiecza od skutków szczepienia i ewentualnych powikłań poszczepiennych. Nie jestem i nigdy nie byłem "antyszczepionkowcem". Nie twierdzę i nigdy nie twierdziłem że wirusa nie ma. Jednak to co dzieje się od ponad roku jest mocno zastanawiające, oczywiście tylko dla myślącego człowieka potrafiącego łączyć fakty, kropeczki czy co tam kto chce. Pozdrawiam i dziękuję za wypowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Indiach bandytów korporacji BIG-chem + ChinaChem przegonili widłami.... A u nas? Tu przykład zbójeckiego cyrku: ***youtube.com/watch?v=VzL08-_bWdA (szukaj na YT kanalu Space Cowboy - General idzie na wojne)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymaganie od ludzi nieobowiązkowego szczepienia to .... nie wyrażę się, powstrzymam się. Wiem jednak, że produkt inżynierii medycznej zwany szczepionką na covid, dopuszczony jest do stosowania w trybie awaryjnym bo podobno nie ma leków na tego wirusa. Leków nie ma, bo na początku "pandemii" większość krajów biorących w niej udział, ograniczyło dostęp do znanych od dawna leków na wirusy. Dzięki temu można było wprowadzić niesprawdzone preparaty do szczepień. Za te preparaty żaden producent nie odpowiada, nie ręczy, nie może zostać pociągnięty do odpowiedzialności choćby ludzie po nim padali jak muchy już w puntach szczepień, co na szczęście się nie dzieje. Dowód? Proszę bardzo: w utajnionej umowie zakupu "szczepionek" między UE a producentami jest zapis mówiący o tym że producent nie bierze odpowiedzialności za wystąpienie u osób zaszczepionych nieporzadanych odczynów poszczepiennych zarówno w krótkim, jak i dłógim terminie, bo ich po prostu nie zna   Znasz jakiś inny produkt, jakikolwiek, niekoniecznie medyczny którego producent ma wyłączoną w 100% odpowiedialność za jego stosowanie? Jak znasz, napisz bo ja nie znam. Mimo to, urzędnik z UE taki preparat poleca, zaleca, rekomenduje i namawia do stosowania nie nakładając jednocześnie obowiązku "szczepienia". Jak myślisz, dlaczego? Dlaczego nikt nie bierze odpowiedzialności za "wyszczepianie populacji"? Jak zchorujesz po przyjęciu preparatu "szczepionki", powiedzą: 1. producent szczepionki - My nie skończyliśmy jeszcze fazy testów szczepionki. 2. Urzędnicy - obowiązku szczepień nie było, każdy sam decyduje itp. itd. Dlaczego więc nieszczepionym wolno mniej?! Dlaczego wprowadzają certyfikaty nieobowiązkowego szczepienia? Może chodzi o pieniądze bo jak sam Pfizer oficjalnie już przyznaje, około 30 procent przychodów firmy pochodzi właśnie ze sprzedaży niesprawdzonych jeszcze szczepionek na covid. Dodam że żadna firma ubezpieczeniowa nie ubezpiecza od skutków szczepienia i ewentualnych powikłań poszczepiennych. Nie jestem i nigdy nie byłem "antyszczepionkowcem". Nie twierdzę i nigdy nie twierdziłem że wirusa nie ma. Jednak to co dzieje się od ponad roku jest mocno zastanawiające, oczywiście tylko dla myślącego człowieka potrafiącego łączyć fakty, kropeczki czy co tam kto chce. Pozdrawiam i dziękuję za wypowiedź.
 Jeśli umowa jest tajna, to skąd wiesz co w niej jest? XD Poza tym, "dłógim"? Serio? Mam uwierzyć w słowa osoby która nie potrafi pisać, zamiast w fakty potwierdzone statystycznie? Nie wydaje mi się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kto teraz będzie pilnować domku na żoliborzu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na taśmach Sowy Sienkiewicz mówił jak to kazał podpalić budkę pod ruską  ambasadą. Czy usłyszymy kiedyś taśmy na których Niedzielski mówi o tym jak kazał podpalić punkt szczepień? Pachnie tą samą, marną prowokacją.
 To na pewno była prowokacja. Dokładnie taka sama, jak ten samotny Afroamerykanin nawołujący do obalenia Trumpa, wiodący na Kapitol tysiące białych, rasistowskich zwolenników trumpa. A na pewno nie taka, jak w Grodzisku Mazowieckim, gdzie antyszczepy najpierw szarpały pracowników, a potem darły japę, że ich biją. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szerzenie nienawiści wciąż trwa jeszcze nikogo nie złapano, ale już wiedzą że to antyszczepionkowcy. Obudźcie się ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale skąd tyle Policji wezmą do pilnowana punktów szczepień jak wszyscy pilnują jednego najważniejszego punktu na Żoliborzu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wóz TVN, ruska budka strażnicza, szpryc-buda. Czy naprawdę ubecja zawsze musi stawiać na takie tanie i przezroczyste prowokacje? To po to społeczeństwo utrzymuje tych podżegaczy od globalistów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wóz TVN, ruska budka strażnicza, szpryc-buda. Czy naprawdę ubecja zawsze musi stawiać na takie tanie i przezroczyste prowokacje? To po to społeczeństwo utrzymuje tych podżegaczy od globalistów?
 To już sam sobie musisz odpowiedzieć na to pytanie. To ty masz doświadczenie i tradycje rodzinne w tych kwestiach. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na taśmach Sowy Sienkiewicz mówił jak to kazał podpalić budkę pod ruską  ambasadą. Czy usłyszymy kiedyś taśmy na których Niedzielski mówi o tym jak kazał podpalić punkt szczepień? Pachnie tą samą, marną prowokacją.
 Na tych danych taśmach, na których morawiecki tłumaczył, że Polacy mają za***ać za miskę ryżu? XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...