Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczego mam nieotparte wrażenie że cala ta informacja to zwykła "kiełbasa wyboracza" którą "ciemny lud kupi". Takie informacje wypuszcza i przekazuje Szefowa Wydz.Promocji Miasta! Błyskawicznie, choć jeszcze rok się nie skonczył i oczywiście nieprzypadkowo przed wyborami samorzadowymi! Mieszkam w Zamosciu i z cała odpowiedzialnoscia mogę stwierdzić że wspomniany Nadszaniec świecił pustkami, a Centrum Sztuki Filmowej otworzono zupełnie niedawno z wielkimi opóźnieniami i już taki sukces w jeden mc? Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale fajnie do wiochy pełzną ludzie jak nie wiem co, więcej turystów tylko w Wilkowyjach było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie mają jechać, do Lublina??? Przecież tam nic nie ma oprócz smrodu i brudu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stasiek z wiochy zachowuje się jak z przysłowia znanego w Polsce" pół gościa z zamościa"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stachu z dachu napisał:
pół gościa z zamościa"
Dobre hehe ale jakoś nigdy nie słyszałem o takim przysłowiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to przysłowie o półgościu w Zamościu to "jedzie" tanim domorosłym wierszoklectwem, czy może sam to wymyśliłeś, bo ja tego nigdzie nie słyszałem? Słaba riposta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...