Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamość pod śniegiem. Trudno chodzić, jeździć i parkować

Utworzony przez Albin Dziwak, 8 lutego 2010 r. o 11:28 Powrót do artykułu
Czy Pani Muszyńska mogłaby odpowiedzieć na pytanie dlaczego wszyscy przyjezdni,którzy w ostatnim czasie odwiedzili Zamość twierdzą,że stan dróg jest u nas NAJGORSZY ????? Czy może nie czas już na emeryturę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby p. Muszyńska zasypała (przez swoich pracowników) mój samochód to bym zgłosił sprawę do sądu!!! Takich jak ona trzeba eliminować, widać że ta pani nie nadaje się do pracy!!! Natychmiast ją zwolnić!!! Trzeba porostu zatrudnić kilkanaście pracowników by usuwali śnieg (załadunek do ciężarowego) gdzie się da tam gdzie jest dozwolone najlepiej poza miastem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego władze miasta nie wykorzystują do usuwania śniegu skazanych z ZK przy ul.Hrubieszowskiej?Wystarczy tylko wykupić dla nich ubezpieczenie grupowe.Trzeba tylko chcieć i pomyśleć.Dla dobra nas wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYSTARCZY TYCH SKAZANYCH ZAPROWADZIĆ NA STARÓWKĘ POWIEDZIEĆ CO I JAK I AUTA ZOSTANĄ WYPROWADZONE I PO PROBLEMIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Hrubieszowie to juz tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest katastrofa. Przecież w Zamościu prawie wcale nie odśnieża się osiedlowych uliczek. Na Starym Mieście też nie można przejść. A dzieję się to dlatego, że jak spadnie śnieg to się go usuwa na boki zamiast wywieźć, że niby się roztopi. Figa! Teraz porobiły się z tego lodowe góry i nikt już nad tym nie panuje. A śnieg specjalnie jest wpychany przez drogowców między samochody. A potem zawala się to na kierowców, którzy postawili samochody dłużej niż dzień na parkingu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle mamy bezrobotnych za parę złotych chętnie poodśnieżają, tylko dajcie im szansę, bo na miasto nie ma co liczyć, czekają tylko jak auta same śnieg rozjeżdzą.A może przyjdzie wiosna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zdumiony tymi wpisami. Do roboty mieszkańcy Starówki, niech każdy odsnieży swój samochód i ulicę przy kamienicy. Mieszkania dostali za darmo i jeszcze im odśnieżac samochody i ulice. To jakiś żart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba jest też mnóstwo urzędników. Czyn społeczny jakiś jest potrzebny, ruch jakiś... Parkingi przed Ratuszem też wyglądają słabo. To wywyłuje zdumienie. Dajcie wreszcie jakiś przykład! Pozytywny, nie negatywny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trza w doma siedzić!-zime je!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albin Dziwak napisał:
Czy Pani Muszyńska mogłaby odpowiedzieć na pytanie dlaczego wszyscy przyjezdni,którzy w ostatnim czasie odwiedzili Zamość twierdzą,że stan dróg jest u nas NAJGORSZY ????? Czy może nie czas już na emeryturę ?
Pani Muszyńska zapewne ma problem ze słuchem, ponieważ ignoruje sugestie mieszkańców, którzy dzwonią do niej, a właściwie odbierają jej pracownicy, którzy obiecują przekazać te informacje swojej szefowej. Ja dzwoniłam w sprawie zawalonej śniegiem ul. Szkolnej i Wyspiańskiego, dzwonili inni, dwa auta się zdążyły już stuknąć, bo nie ma możliwości, aby się wyminąć, a jak któryś kierowca musi wycofać samochód, to na wstecznym wali prosto w Szczebrzeską i robi łamańce, żeby na światłach nie wkitrolić się pod inny pojazd. TO JEST SKANDAL !!! Ja nie wiem, kto rządzi tym miastem, człowiekowi ręce opadają. Za co my płacimy te coraz większe podatki, na co one są przeznaczane? A, szkoda pisać, to i tak nic nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zvn napisał:
Jestem zdumiony tymi wpisami. Do roboty mieszkańcy Starówki, niech każdy odsnieży swój samochód i ulicę przy kamienicy. Mieszkania dostali za darmo i jeszcze im odśnieżac samochody i ulice. To jakiś żart.
A ja nie mieszkam na Starówce, tylko w domu wolno stojącym i wcale nie mam ochoty na żarty. Jestem wściekła i najchętniej przywaliłabym w mordę temu, kto powinien usuwać śnieg z ulic. Ja odśnieżam chodnik, którym chodzą przechodnie, bo taki obowiązek nałożyło na mnie miasto i z niego się wywiązuję. Posypuję piachem, albo innym badziewiem, czyli popiołem, żeby sobie nóg nie połamali. Śnieg odwalam na swój płot, ale ulicy za cholerę nie będę odśnieżać, ponieważ po pierwsze nie mam siły, żeby zwały śniegu dźwigać, a po drugie, to gdzie miałabym to wyrzucać, drugiemu sąsiadowi, który jest stary i ledwie zipie odśnieżając swoją część, po trzecie, ulica przy której mieszkam jest ulicą miejską i tym powinny zająć się służby do tego powołane !!! Ja śnieg z chodnika usuwam i przechodnie mogą swobodnie po nim przechodzić, ale niestety, ja, żeby wyjechać samochodem, to mam problem, bo ZDG ma w d.. odśnieżanie. Taka jest prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie, wkurzacie się, a pani Muszyńska ma was w nosie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie-wkurzacie się,a czy to coś zmieni? Nie wiem jak jest teraz,ale kilka lat temu szedłem w Nowy Rok od marketu Hypernowa do Dworca PKS i na zamojskich chodnikach było"lodowisko"-znaczy:nic piachem nie posypane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...