Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Jeśli Unia nie chce dać na to lotnisko pieniędzy, to trudno – mówi ze stoickim spokojem Tadeusz Soboń z Mokrego. – Sami nie powinniśmy porywać się na takie inwestycje. W Mokrem są np. dziurawe drogi. Trzeba je zrobić w pierwszej kolejności. Bo co nam po lataniu, jeśli nie mamy po czym jeździć." Tadeusz Soboń z Mokrego na marszałka Województwa Lubelskiego!!! PO co nam lotnisko, PO co nam "centrum spotkania kultur", PO co nam nowy stadion, PO co nam "przystan jachtowa" jak jedzic nie ma po czym zeby tam dojechac? Widac Pan Tadeusz Soboń do jazdy tu i tam korzysta z własnego auta a nie służbowego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby te trzy samorządy się złożyły na przebudowę lotniska nikt nie odczułby tego za bardzo. Warto było chyba podjąć takie ryzyko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów sprawdzi się to co mówił prezydent Zamojski na samym początku, czyli spółka, wtedy nikt nie chciał ciekawe czy teraz nastąpi zmiana zdania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie kurde lotnisko??? ten facet mówi o jednym pasie. jaki samolot na tym wyląduje? większa awionetka?? kilku leszczy z Aeroklubu kombinuje, jakby się załapac na etaty i tyle. dziwna sprawa, że dotychczas żaden biznes sie do Zamościa nie pcha. chyba nie tylko z tego powodu, że nie ma lotniska. XXI wiek, na niektorych osiedlach nie mogą doprosić się o kanalizację!!!! na Starówce grzyb, nie ma centralnego ogrzewania. a tutaj lotniska się zachciewa. proszę pokazać mi miasto takie jak Zamość (w zasadzie miasteczko) w Niemczech, Francji czy gdziekolwiek, w którym byłoby lotnisko. o czym my mówimy? okno na świat - powiada typ z Aeroklubu. jak chce się wyrwać w świat, to niech się zaprzyjaźni z jakaś czarownicą weźmie w leasing kilka mioteł i będą kurna loty carterowe :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arek napisał:
I znów sprawdzi się to co mówił prezydent Zamojski na samym początku, czyli spółka, wtedy nikt nie chciał ciekawe czy teraz nastąpi zmiana zdania?
jakie znowu lotnisko? nie wystarczy na tym świętym pipidówku(lubelszczyźnie) to co mabyc pod świdnikiem W co wątpię. PSL-u przed wyborami rzucie hasło ,,Lotnisko w każdej Gminie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzy samorządy mogły by spokojnie same w kilka lat sfinansować ten projekt bez udziału środków zewnętrznych ale chyba chęci brak, tylko medialny szum się robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej niech zrobią do Zamościa połączenia kolejowe, jak do cywilizowanych miast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko to wspaniały pomysł. Mógł chyba byc juz realizowany - zgodnie z propozycjami współfinansowania przez samorzady - o których jak mi sie wydaje słyszałem. Ale byli tacy - co mówiono - którzy sie nie godzili (zrobią coś sami) Więc wiedzą teraz lepiej,że nawet wniosek nie był przygotowany zgodnie z oczekiwaniami. Napisałem juz kiedyś post, że w tej sytuacji lotnisko bedzie na świety dygdy. No cóz płakac sie chce. Nie ma nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie...-Po co Zamościowi lotnisko? PO co Zamościowi bazar w Mokrem? PO co Zamościowi kolej? Zamość wkrótce chyba całkiem zniknie z mapy Polski w PISdu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komedia. Im większa pipidówka tym szybciej che mieć lotnisko. Pociągami do Zamościa ludzie nie jeździli, więc zostały zlikwidowane, a samolotami będą latać? Buhahaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Driver napisał:
"Jeśli Unia nie chce dać na to lotnisko pieniędzy, to trudno – mówi ze stoickim spokojem Tadeusz Soboń z Mokrego. – Sami nie powinniśmy porywać się na takie inwestycje. W Mokrem są np. dziurawe drogi. Trzeba je zrobić w pierwszej kolejności. Bo co nam po lataniu, jeśli nie mamy po czym jeździć." Tadeusz Soboń z Mokrego na marszałka Województwa Lubelskiego!!! PO co nam lotnisko, PO co nam "centrum spotkania kultur", PO co nam nowy stadion, PO co nam "przystan jachtowa" jak jedzic nie ma po czym zeby tam dojechac? Widac Pan Tadeusz Soboń do jazdy tu i tam korzysta z własnego auta a nie służbowego...
PAN TADEUSZ SOBOŃ PORUSZA SIE PRYWATNA BRYCZKĄ I KOŃMI WIEC MU LOTNISKO NIE JEST POTRZEBNE...ZAŁATAĆ DZIURY W DRODZE I POSTAWIC JESZCZE Z 5 KAPLICZEK I BEDZIE WTEDY SZCZESLIWY...HEH...A POZNIEJ NA ZEBRANIACH I INNYCH IMPREZACH SZCZYCIC SIE JAKIE MAMY PIEKNE NA ZAMOJSZCZYZNIE UROKI, ROZTOCZE PARKI, LAS NO I LOTNISKO KTÓREMU WIEKSZOSC PODSTAWIA NOGĘ!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aa napisał:
Komedia. Im większa pipidówka tym szybciej che mieć lotnisko. Pociągami do Zamościa ludzie nie jeździli, więc zostały zlikwidowane, a samolotami będą latać? Buhahaha.
A LOTNISKO I NOWY PAS STARTOWY TO DLA LUDZI Z KLASA I BIZNESSMENÓW A NIE CHOŁOTY OD VW GOLFÓW I BRYCZEK....EHHH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Unia Katolicka wolała dać kasę na remont kapliczki w Zamościu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boli mnie to, bo wydaje sie, że niektórzy lobbują za bazarem, a nie za lotniskiem. Może bazar jest bardziej zyskowny? O ile wiem chodziło przeciez o wybudowanie niewielkiego pasa startowego dla niewielkich samolotów pasażerskich (w USA szanujacy się bizsnesmem ma taki pas). Wydaje się też, ze wszystko jest gotowe teren, projekty itd. Sytuacja wymarzona- wszystko jest. Czy w związku z tym nie poradzą sobie az trzy samorządy, które inwestycje planowały( miasto, gmina i powiat) i "wygra" niedzielny bazar. Podchodzenie do budowy tego małego pasa (800 m drogi - ależ koszty nie do pokonania!!!) trwa od wielu lat (mysle, ze wiecej niz 5 lat) i opiera sie na zapewnieniach, ze w nastepnym roku inwestycja ruszy. Mamy teraz kolejne zapewnienie na nastepny rok. Ja juz w to nie wierzę. Nieprzyjemne słowa (moze nawet wulgarne) bardzo cisna mi się na usta - jednak ich tu nie użyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lipa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Lipa.
witam,prosze o pomoc,jesli ktos moze,to prosze o numer(-y) telef.do kogos odpowiedzialnego za handel na tym bazarze,chcialbym tam sprzedawac wyroby gastronomiczne typu fast food,ale nie wiem do kogo sie zwrocic,a jestem z dosc daleka(ok.200km) i nie chcialbym jechac na darmo i wrocic z kwitkiem. Z gory dziekuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wszystkie wpisy - 5.luty, 6-luty itd. to pisał jeden jakiś wariat i podpisywał się różnymi nickami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~xyz~ napisał:
Te wszystkie wpisy - 5.luty, 6-luty itd. to pisał jeden jakiś wariat i podpisywał się różnymi nickami.
JESTES TAKI PEWNY XYZ ?? TO WIDOCZNIE MYSLENIE NIE JEST TWOJA POZYTYWNA STRONĄ!!! 6 LUTEGO JA WPISAŁEM/AM TO CO MIAŁEM/AM DO POWIEDZENIA I WYSTRACZY...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lotnisko ok niech sobie bedzie ale najwazniejsze to chyba przywrocic połączenia kolejowe z poludniem Polski przeciez do Krakowa trzeba jechac przez Lublin paranoja, na busy z Zamoscia do Krakowa wszystko porezerwowane .Do Rzeszowa również,żeby miasto chyba jeszcze 70tysieczne nie mialo polaczenia ,żeby przemieszczać sie busami z nogami pod broda okolo 5 godzin,zgodze sie że bez sensu są polaczenia kolejowe na Lublin ale z poludniem Polski bardzo wazne.nie wszyscy maja wlasne samochody.Kto nie przemieszczał sie teraz z tych miejscowości to może doradzać jak najlepiej jechać życzę każdemu miłej podróży jeżeli będzie musiał jechać >
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...