Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo Zamość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To będą "płuca miasta" z prawdziwego zdarzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten park to historia parków, ogród botaniczny, miejsce odpoczynku i powód zawiści innych miast. Zobaczcie chociażby Ogród Saski w Lublinie - tragedia. Park w Zamościu to jeszcze jedna perełka przyciągająca turystów, więc im piękniejszy, tym większa chwała Włodarzom Miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zibi napisał:
Ten park to historia parków, ogród botaniczny, miejsce odpoczynku i powód zawiści innych miast. Zobaczcie chociażby Ogród Saski w Lublinie - tragedia. Park w Zamościu to jeszcze jedna perełka przyciągająca turystów, więc im piękniejszy, tym większa chwała Włodarzom Miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaak, dziękujemy urzędasom z UM Zamość z prezydentem na czele za ciche przyzwolenie na fuszerke jaka odwala generalny wykonawca. Wąskie ścieżki, nawierzchnie z odpadów piaskowca itd, itp. Miliony zgarnie warszawka a Zamość pozostanie jedynie z opinią "dzikich pól" gdzie wszystko możną wcisnąć, podmienić, bo dzicz wszystko przyjmie. Wierzyć się nie chce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
halo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem rodowita zamoscianka.Kocham nasze piekne miasto.Mam wspaniale wspomnienia zwiazane z tmj.Parkowa,Brama,Klub 10,czy z amfiteatrem gdzie byly organizowane koncerty rokowe a pod scena mlodziez pogowala.Nie bede wspominala wiecej wspanialych miejsc gdyz jestem bardzo wzruszona.Mam 35 lat.Niestety zawsze jak odwiedzam rodzinne miasto,serce mi peka jak widze co sie stalo z dawnymi miejscami.Obecnie Zamosc przypomina pustynie.To skandal co zrobili z tak pieknym miastem.Bardzo to przykre.Pozdrawiam rocznik 78.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę dokładnie to co przedmówczyni,jakieś wizje niedoszłych architeków chyba trzymają sie Zamościa za przyzwoleniem panujących władz a najgorsze bzdurne tłumaczenia urzedników po spartaczononym wykonaniu jakiegoś projektu,że to sie poprawi,że to na gwarancji,ze poczekamy starczy popatrzeć na alejki w parku po deszczu -popłynęły do dzisiaj chyba nie poprawione nie wiem bo nie byłam teraz w parku,ulica Królowej Jadwigi strach jezdzić, mozna wyliczać i wyliczać ,drugie pytanie któro się nasuwa gdzie jest nadzór nad wykonawcą???a może nadzór się na dzisiejszej technice nie zna>>> nie wiem  jak odpowiedzieć na takie pytanie, szkoda Zamościa ,szkoda pieniedzy które przynajmniej częściowo wyrzucone zostały w błoto  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...