Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamoyski po przegranej: Nie ma mowy o żalu

Utworzony przez qwerty, 1 grudnia 2014 r. o 11:49 Powrót do artykułu
Jak to bywa z ludem ... i teraz wybrał Coś z nowego, nijakiego pokolenia. A czy te nowe pokolenie będzie potrafiło myśleć społecznie, pro publico bono, dbać o rozwój i rozkwit miasta? To jest młody przedsiębiorca, dotychczas ukierunkowany na własną działalność komercyjną ... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda!, lubiłam go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda  że tak zasłuzony prezydent Zamościa [w rankingach bardzo dobry gospodarz ]i turysci szpital renowacja to czołówka krajowa przegrał tylko 133 głosami 1,.Mieszkańcy chyba trochę zazdroscili popularności dobrego gospodarza 2.Druga sparawa to walka podiazdowa dlaczego ma tyle ziemi ,bez podania konkretów kopali pod nim dołki .Podobnie w Poznamiu dobry gospodarz przegral z partyjnym Jóśkowiakiem z PO,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Zamojski byłem dumny z pana -ziomal z regionu -mieszkaniec Poznania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem dumny, że Zamościem rządził Zamoyski. Wierzę nie ostatni raz. Dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to bywa z ludem ... i teraz wybrał Coś z nowego, nijakiego pokolenia. A czy te nowe pokolenie będzie potrafiło myśleć społecznie, pro publico bono, dbać o rozwój i rozkwit miasta? To jest młody przedsiębiorca, dotychczas ukierunkowany na własną działalność komercyjną ... ?
Samo to, że się związał z pisem jest dla niego porażką !!! Młody człowiek z szumowiną i łajdactwem ! Szkoda ale to już po nim. Z tego się nie wyrwie. Czarna sotnia z kaczorem trzyma jak ten tatarzyna !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamościaki wstyd mi za Was. Jan  przewraca się w grobie pod Katedrą~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja ....nabrali się na Wnuczka !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda...gdyby 134 osobom, które popierały obecnego prezydenta chciało się ruszyć z domu pupę, to byłoby dobrze. Ale może Wnuk się sprawdzi...najwyżej Zamość popadnie w ruinę i ludziska zobaczą co PiS potrafi zrobić z dobrze prosperującym miastem. Teraz trzeba się przyglądać spółkom miejskim i roszadach w ich kierownictwie. Ilu PiSuarów zostanie zatrudnionych. Ale mogę się mylić, może teraz miasto rozkwitnie jeszcze bardziej...zobaczymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamojski to patriota Polski jak i Zamojsko - Lubelski .Pan Zamojski to stawiał na turystykę na Padwe Zamościa.Zamoiski nie mial za sobą mediów jak pan Wnuk z PIS .Minus to Zamojski nie stawiał na Sport pilke nożną   Hetmań tylko 5 liga ,oraz modernizacja obiektów sportowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie mieszkacie w Zamościu tylko przyjeżdżacie oglądać te zabytki to fajnie . A jak żyć ? bardzo dobrze ze Wnuk wygrał i tak gorzej być nie może niż było bo niektórych zabytki nie interesują ja i inni mam w du... jakiś mur 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanoyski robił wszystko dla zamosa a nie dla siebie. jest zamorzny. Był jednym z najmniej zarabiających prezydentów a Wnuk...? biedak z mieszkania komunalnego w bloku który teraz zacznie sie dorabiać i myśleć o sobie a nie o mieście,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samo to, że się związał z pisem jest dla niego porażką !!! Młody człowiek z szumowiną i łajdactwem ! Szkoda ale to już po nim. Z tego się nie wyrwie. Czarna sotnia z kaczorem trzyma jak ten tatarzyna !
Czerwona hołota się odezwała - już po was czerwona zaraza!!! A po Zamojskim już płacz - plączą bo niektórzy potracą stołki, ale zawsze mogą pospacerować po parku, fortyfikacjach itp. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i źle się stało - głos Pana był wysłuchany i otwierał niejedne drzwi, głos chama nie ma znaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Zamojski nie sadzil by sie z Kaczynskim to by wygral w Zamosciu -to zadecydowalo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Zamojski nie sadzil by sie z Kaczynskim to by wygral w Zamosciu -to zadecydowalo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samo to, że się związał z pisem jest dla niego porażką !!! Młody człowiek z szumowiną i łajdactwem ! Szkoda ale to już po nim. Z tego się nie wyrwie. Czarna sotnia z kaczorem trzyma jak ten tatarzyna !
O czym ty piszesz komunistyczna świnio ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ronia lzy "urzednicy" typu Kozak.Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie jako dla młodej osoby, uczącej się w Zamościu ale mieszkającej w sąsiedniej gminie było nie do pomyślenia żeby przy okazji kilku koncertów na rynku widzieć Pana Marcina Zmojskiego bardzo bardzo pijanego. Niedofinansowanie zamojskiej kultury...co dla mnie ma wielkie znaczenia bo działam zawsze kiedy tylko miałam okazje przy różnych wystawach i kolejnych edycji Lata Teatralnego.  Taki obraz został w mojej głowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie jako dla młodej osoby, uczącej się w Zamościu ale mieszkającej w sąsiedniej gminie było nie do pomyślenia żeby przy okazji kilku koncertów na rynku widzieć Pana Marcina Zmojskiego bardzo bardzo pijanego. Niedofinansowanie zamojskiej kultury...co dla mnie ma wielkie znaczenia bo działam zawsze kiedy tylko miałam okazje przy różnych wystawach i kolejnych edycji Lata Teatralnego.  Taki obraz został w mojej głowie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...