Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale zapadlina! To jest jednak prawdziwa miss dziur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drogi w Zamościu są po prostu tragiczne, ostatnio jeżdżę często do tego miasta i powiem krótko. Najgorsze drogi na Lubelszczyźnie jeżeli chodzi o duże miasta. Na każdym skrzyżowaniu fałdy i garby poprzeczne, wszędzie ogromne koleiny a do tego zapadnięte studzienki. Współczuje mieszkańcom którzy poruszają się na co dzień. Teraz jeszcze droga się zapadła... lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie ktoś szukał gazu łupkowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
również gorzej jest przy rondzie ONZ jak sie jedzie w strone komendy :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
również gorzej jest przy rondzie ONZ jak sie jedzie w strone komendy :|
Nie ma takiego ronda w Zamościu, prędzej rondo Rady Europy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam przed sobą mapę Zamościa. Rondo przy zbiegu uliic Dzieci Zamojszczyzny, Szczebrzeskiej i Śląskiej nosi imię "NSZZ Solidarność". To go nie ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od ok. 8.III.2009 r. wystepuja w Polsce wstrząsy Ziemi - najgorzej jest na poludniu Polski. Objaw wszędzie sątakie same: - pofaldowana kostka i jezdnie; - pękające budynki. drgania Ziemi wyczuwalne są w czasie spacerówulicami, w mieszkaniach - im wyższe piętro, tym bardziej huśta. Wstrząsy występują już od ponad roku, a początek ich wystepowania w Polsce powiazany był z glośnym trzęsieniem Ziemi we wloskiej Abruzji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Pablocha napisał:
Mam przed sobą mapę Zamościa. Rondo przy zbiegu uliic Dzieci Zamojszczyzny, Szczebrzeskiej i Śląskiej nosi imię "NSZZ Solidarność". To go nie ma?
Moja uwaga była skierowana na komentarz mojego poprzednika, który napisał o rondzie ONZ (Nie ma takiego!) i prawdopodobnie miał na myśli rondo przy Cmentarzu na ul. Peowiaków. A rondo na ul. Szczebrzeskiej nosi właśnie taką nazwę jaką podałeś, z tym że przez jakiś czas nazwa była krótka tj. "Solidarności", którą podaje autor powyższej wiadomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli to było trzęsienie ziemi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...