Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak się robi byle co i byle jak... to potem sa tego własnie takie skutki....a o obłażącym tynku co roku na strówce nie wspomnę... Polska - ...no comments.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczebrzeska zamknięta, krolowej jadwigi zamknięta to teraz mieszkańcy mają lateć żeby się dostać do zachodniej części miasta. Co za buractwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem kto wogóle zgodził się na położenie bruku, gdzie jest takie natężenie ruchu a jazda po tych kocich łbach powoduje destrukcję samochodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszukujesz ? bezpłatne ogłoszenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie potrzebuję biegłego, ja wiem; peowsko-peeselowska rzeczywistość. To pikuś, będzie się jeszcze działo - spartolone stadiony, spękane autostrady, przechylone lampy... Wszystko się zacznie walić... Jest nadzieja, że wkrótce odbijemy się od dna, ku któremy zmierzamy, a zaraz PO praca od podstaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...