Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zarabiał na nastoletnich prostytutkach. W jednym z mieszkań doszło do "buntu"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lipca 2019 r. o 10:00 Powrót do artykułu
Dobra matka tej ostatniej nastolatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurator sobie nie radzi wyraźnie mowiac takie wyswiechtane slogany; swego czasu było soryy taki mamy klimat; jednak historia lubi się powtarzać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierdziele...... co za świat.....nastoletnie........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już widzę to cieple przyjęcie kolegów w celi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Katarzynę K. zmusiła do tego jej matka, na wieść o tym, że córka jest w ciąży. Stwierdziła, że nastolatka musi zarobić na utrzymanie dziecka. Założyła jej konta na portalach erotycznych. Następnie oddała w ręce sutenera .." Jprdl, co za patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie są bez winy ci którzy korzystają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas w kraju druga osoba w państwie wie jak smakują młode dupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie są rodzice???? Gówniary po 14 lat i on je woził? Ledwie smark pod nosem wysechł a one już dupy dają? Sama mam dziecko w tym wieku ale trzeba rozmawiać trzeba być rodzicem i przyjacielem a nie tylko bankomatem sorry obwinia w dużym stopniu rodziców on ją z Lublina wywiózl tyle km do domu i rodzice na to pozwolili? Wychodzi na to że wogóle nie mają kontaktu rodzice z dzieckiem a potem na całą Polskę szum bo gościu ja zmuszał ale rodzice na to dają przyzwolenie gowniarom i nie wiem czy im współczuję dzieciom tak bo to nie ich wina ze są głupie i nie mają wsparcia w rodzinie skoro próbują takich żeczy starych do jednej klatki z sutenerem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ***k. Rok biznesu i do pierdla. O 1 tauzena.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina rodziców, ale wita też facetów bo gdyby nie korzystali z takich usług to takie rzeczy nie miały by miejsca bo biznes by się nie utrzymał.... Rodzina takich dziewczyn też niech się zastanowi jaka jest przyszłość z "takiego zarobku", a matki ciężarne lub te co już urodziły niech się martwią o pieniądze bo dostaną kosniakowe i 500+.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest dopiero prawdziwa Polska))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej tęczowych parad i rad sutenera ze Słupska. I nasze piękne słowianskie dzieci będą obsługiwać prxyjezdnych z Europy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Religia w szkołach, wszyscy do kościółka biegają, na Jarka głosują a burdel na każdym rogu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...