Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czekamy w Zawdzie wreszcie na ograniczeni prędkości, w miejscowości Płoskie można było ograniczyć prędkość do 70km/h a w Zawadzie już nie, chociaż jest gęściej zabudowana, niestety wypadek nie pierwszy i nie ostatni niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jak czytam o wypadku z udziałem motocykla to z góry wiem kto winien?. Bo cała ta szacowna i rozważnie jeżdżąca brać cierpi przez kilka procent deb***i którzy powinni chodzić piechotą i to gdzieś po lesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehh, nie rozumiem ludzi którzy innym życzą źle... JAZDA MOTOREM dla niektórych w tym dla mnie jest PASJĄ, a ludzie którzy dokładnie wiedzą że motory jeżdżą szybko specjalnie zajeżdżają im drogę... To jest dopiero bez sensu a później się mówi że to motocyklisty wina a nie człowieka który jedzie autem... Stąd też policja jest bardziej teraz przekonana do motocyklistów :-) bo powodują mniej wypadków, a tu tylko zobaczą wypadek z udziałem motocyklisty i od razu zakładają że to jego wina... Trzeba pomyśleć a nie od razu mówić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...