Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
już niedługo więcej będzie byłych marszałków senatu do rozliczenia. polityków i sympatyków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praworządności psucie weszło tym kanaliom w krew i chyba mało kto sobie zdaje sprawę, że za tę degrengoladę kiedyś zapłacimy wszyscy bez względu na sympatie polityczne. A miało być sprawiedliwie i praworządnie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prokuratorze dobra robota coś czuję że niedługo jakiś awans
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sukinsyny robia co chca Minister sprawiedliwosci a kreci jak mafia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehehehehe w to w ogóle był Ziobro?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezstronna prokuratura wydała opinie że to nie była agitacja to znaczy że nie była, nie rozumie skąd tyle jadu w was i w ogóle nie mam pojęcia dlaczego unia europejska czepia się naszej praworzadności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko zdanie prokuratora a nie prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to powiedział PAD w sejmie ryba psuje się od głowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak pachołki mośków , szkopów i POkrak mogą afiszować się z koszulkami KONSTYTUCJA a gojom w Judelandzie nic nie wolno. Wracałem w nocy do domu. Przy Victorii osoba ( spodnie ) wychodząca z lokalu wysikała się pod pobliskim drzewkiem i.... zaraz zjawiła się glina i dostał mandat. Co innego było z Pl. Kaczyńskiego. Tam POniektórzy pili to i owo. Zostawiali śmietnik oraz nawet odchody po załatwieniu się na środku Placu i co. A no szkopska agitka zaraz w krzyk. Szybko opublikowała w świat to GWno.I szlagwort :Lublinianie nie chcą tego Placu. I gdzie wtedy była glina i prokuratura odległa 100 m od grandy co zrobili wtedy Lublinianie przez duże "P". ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to było do przewidzenia, że prokurator nie będzie prowadził sprawy przeciwko przełożonemu - rownie dobrze mógłby się od razu zwolnić,  a tak to jakaś premia "za dobrze wykonaną robotę " może awansik...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezstronna prokuratura wydała opinie że to nie była agitacja to znaczy że nie była, nie rozumie skąd tyle jadu w was i w ogóle nie mam pojęcia dlaczego unia europejska czepia się naszej praworzadności
 E, Ty Olimpijczyk. Piszę się i mówi nie rozumiem, a nie "nie rozumie". Aby pisać komentarze wcześniej w szkole trzeba nauczyć się pisania. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ten biedny prokurator z awansu zawodowo - spolecznego pewnie w ostatnich latach mial zrobic. Postawic sie dobrodziejowi? Dzis prokuratura jak w PRLu po wojnie. Szybki awans w gore i dozgonna wdziecznosc Wladzy za wyrwanie z prowincji. Jedna kaste wymienili na druga ale za to swoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******youtube.com/watch?v=qdrIPtHubfk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko ok skoro podwładny jego wydał taką decyzję. I tym razem nawet nie trzeba mówić że się wpłaciło na caritas....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem idiotą bo głosowałem na piss, ale tak głupi nie jestem aby to ,,łyknąć''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy jakby tam był ktoś z innej partii niż pis to jak "bezstronna" prokuratura by to oceniła :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wniosek ,że ten niby prokurator nigdy nie powinien być prawnikiem,bo jest zwykłym lizusem i ignorantem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie gwałcił , tylko włożył !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wygląda ta PiS-owka reforma wymiaru sprawiedliwości ! Na szczęście, dzięki powszechnemu sprzeciwowi społecznemu udało się nieco ją zatrzymać bo gdyby nie to, oskarżający pana Ziobro siedział by już dawno za kratkami. Może niech to będzie sygnał dla ludzi, którzy nie angażują się w sprawy obywatelskie twierdząc że " nie interesują się polityką", że polityka może zainteresować się nimi, szybciej niż to im się wydaje. Ale wtedy będzie za późna na protesty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to było, Panie Ziobro - nadzwyczajna kasta? Tylko że teraz, to jest wasza kasta... Tak jak wam nie przeszkadza wiek waszych kandydatów do Trybunału Konstytucyjnego, a niedawno przeszkadzali wam młodsi sędziowie, z niewątpliwym dorobkiem (w przeciwnieństwie do waszych kandydatów), w SN i TK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...