Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zginął podczas uruchamiania ciągnika

Utworzony 18 października 2015 r. o 12:13 Powrót do artykułu
Z jednej strony pokazują gospodarstwa z nowoczesnym sprzętem ale są to nieliczne, reszta na ogół pracuje na takim sprzencie pamiętający czasy Gierka za którego nastąpił największy rozkwit wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jednej strony pokazują gospodarstwa z nowoczesnym sprzętem ale są to nieliczne, reszta na ogół pracuje na takim sprzencie pamiętający czasy Gierka za którego nastąpił największy rozkwit wsi.
ta polityka wyprała ci mózg hieno, poza tym naucz się ortografii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta polityka wyprała ci mózg hieno, poza tym naucz się ortografii
Co w tym poscię Cię tak oburzyło? Napisał obiektywnie i zgodnie z prawdą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z tobą sam mieszkam na wsi i widać ze "nowoczesne " sprzęty to tylko parę procent z tych wszystkich pamietajacych jak to pow czasu Gierka..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesne ciągniki w taki sposób nie dają się uruchomić. Komputer zasygnalizuje jedynie, że postępujesz nieprawidłowo. Starsi i tak muszą odejść do lamusa. Sklerotyk powinien sprawdzić położenie dźwigni biegów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WIEM CO STALO SIE W NASZEJ OJCZYZNIE Z SZACUNKIEM DLA OSOB STARSZYCH??? PRZERAZENIEM I SMUTKIEM  OGARNIAJA MNIE KOMENTARZE ODNOSNIE  STARSZYCH  ROLNIKOW.... TU NIE CHODZI O KOMPUTER... O NOWOCZESNY SPRZET ROLNICZY ALE O SZACUNEK DLA CZLOWIEKA KTORY ZGINAL W TRAGICZNYM WYPADKU...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostawił na biegu, to ruszył, proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WIEM CO STALO SIE W NASZEJ OJCZYZNIE Z SZACUNKIEM DLA OSOB STARSZYCH??? PRZERAZENIEM I SMUTKIEM  OGARNIAJA MNIE KOMENTARZE ODNOSNIE  STARSZYCH  ROLNIKOW.... TU NIE CHODZI O KOMPUTER... O NOWOCZESNY SPRZET ROLNICZY ALE O SZACUNEK DLA CZLOWIEKA KTORY ZGINAL W TRAGICZNYM WYPADKU...
  No Polak to taki człowiek, który jak się dowie (np. przeczyta) o tragicznym wypadku, to zawsze musi sobie poużywać przy okazji czyjejś śmierci i porozprawiać - a to o polityce rolnej, a to o głupocie ludzkiej, a to o propagandzie..... itd....   Ten naród bez tego żyć nie potrafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy mówicie przecież wiek emerytalny osiągniemy gdy skończymy 67 lat i o jakim lamusie wam się marzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jednej strony pokazują gospodarstwa z nowoczesnym sprzętem ale są to nieliczne, reszta na ogół pracuje na takim sprzencie pamiętający czasy Gierka za którego nastąpił największy rozkwit wsi.
... zostawił teżdługi, które dopiero PO podwoiło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...