Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ziobro odwiedzi rolników pod Biłgorajem

Utworzony przez gosc., 10 lutego 2013 r. o 00:05 Powrót do artykułu
Akurat oni sie znają na tytoniu i rolnictwie jak ja na gwiazdach.Na to spotkanie powinni zatrudnic kolejnych asystentów. A z tego wszystkiego i tak nic nie wyniknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on taki kobieco przystojny ze jeszcze jakis rolnik moglby mu co zrobic od tylu a po co on wlasciwie pojechal do rolnikow jesli o rolnictwie nie ma pojecia oprocz tego ze wie jak wyglada burak w barszczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co ten zydzina i falszywy czlowiek tam jedzie Powinny chlopy mu dupy skopac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolniku - przygotuj jajka na powitanie lalusia politycznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwały się upiory z opery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie jestem zwolennikiem Pana Ziobry ale chciałbym zwrócić uwagę na te komentarze fanów PiSu typu np. "żydzina"... Do niedawna Ziobro był waszym guru a teraz od żydów "wyzywacie"? Podobnie np. z Giertychem itp. Jest jedna zasada "ludzie" są tylko w PiSie, reszta to wrogie przedmioty. Esencja nienawiści. Opatrzność dobrze wie co robi chroniąc kraj przed Wami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile razy powiedział : "ja jako prokurator generelny i minister sprawiedliwości"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...