Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Złapał ich proboszcz

Utworzony przez STYX, 12 marca 2008 r. o 19:32 Powrót do artykułu
POKOLENIE JP II he he he he he...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kurcze... az 10 lat ! wow... nie sadzicie ze to za duzo ja bym dala chociaz 2 a nie 10 ;/ bez przesady ;/ wescie pod uwage to ze byli pod wplywem alkoholu i nie robili tego swiadomie ! ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh... to chyba Izi juz nie pochodzi sobie do naszej szkoly... ale i tak dlugo wytrwal i jej nie chcial chyba podpalic chociaz moze... bedziemy tesknic ale tym razem ostro przegieli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny Izi, no... taki fajny ziom... będziemy tęsknic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha xD co dal! :/ Izi :/ Zal XD do dwojki dlugo nie pochodzil. ojjojojoj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tesknic??? Za deb***ami??? 10 lat to za malo. To juz pod recydywe podchodzi. Spuscic gowniazom wpie**ol i zamknac na te 10 lat. Takich deb***i nalezy izolowac od swiata. To ze byli pod wplywem alkoholu to niby maja byc okolicznosci lagodzace? Im jeszcze alkoholu pic nie mozna, a jesli nie potrafia pohamowac emocji po spozyciu to nie powinni sie do alkoholu brac wcale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł społeczniaku siądź na trzonek od miotły i powtórz 5 razy "jestem społeczniakiem". A później na makowca do naczelnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oJOJoJ CHŁOPAKI CO DALI A TACY FAJNI ZIOMALE ,NO WEŹCIE BEZ PRZEGIĘĆ MI TU EHH:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak chcecie pisac komentarze to prosze bez nazwisk, przezwisk i imion bo to co piszecie to jest przegiecie paly...nie wolno k***wa sypac nazwiskami a tym bardziej przezwiskami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem w szoku...gdzie są rodzice tych chłopców???a może coś takiego wcale nie musiało się wydarzyć?wystarczyło by tylko żeby ktoś się nimi zainteresował i zareagował wtedy kiedy trzeba.szkoda chłopaków,są naprawdę równi...ehhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł ... Ty chyba musisz byc z psów że tak mówisz ... a bez powodu nie kradli by ... Widocznie nie mieli na "smoking" hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może paweł trochę za ostro to powiedział, ale w tym racji trochę jest... a jeśli ich bronicie to widać jesteście nie lepsi od nich... To są recydywiści, jak ich nie przymknął to to się znów powtórzy i będzie tak w kółko, jakby się włamali do Twojego domu i próbowali Cię okraść Buc1k i regnarok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ch*j Wam do Tego ! Chcieli to tak zrobili ! Jak Wam się coś niepodoba to wypier**lajcie z Tego Miasta ! :PP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ziomki dali massa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maja u mnie mistrza swiata..........prawie dorownali beretowi........ale i tak nie przebije akcji z woda............jak wbije do hrubka to u pale ich na masse elo pozdro z rotterdamu 3majta sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za scierwo teraz w hrubieszowie rosnie ja bym ich wszystkich spalil . NIEROBY I TYLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam ich i to bardzo dobrze... hehe W pewnym sensie mozna się było po nich tego spodziewać, ale cóż... nudziło się im pewnie hehe.. Ehh Ziomki, ziomki nie pojdziecie siedziec wiem o tym... Napad to trzeba było zrpbic ma psy, tak jak kiedyś obmyslalismy hehe... Pzdr.. Ale może juz troche przystopujcie... A z resztą to ich sprawa i juz... Elo!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Balagan beretowi nikt nie dorowna....3 maj sie pozdrow tam wszystkich elo ziomek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no coz... ale Emilian to BOTWINA bo to niedorozwiniety burak... jak powiadaja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze nie w krypcie, ale w kruchcie kościoła, po drugie Ojciec Gwardian nazywa się Kudzia, a nie Kucia... Co do degeneratów - świętokradców, to powinno się ich odizolować, bo jeśli ktoś zalewa, a zarazem podpala szkołę, po czym rabuje świątynię wykazuje tak dużą degenerację, że uznany być powinien za niebezpiecznego dla porządku publicznego i obywateli. 0,5 promila nie może być tu okolicznością łagodzącą, bo bycie na rauszu nie jest upojeniem alkoholowym, poza tym skąd 17-letni gówniarze wzięli alkohol? Za "całokształt" powinni swoje odsiedzieć, przy czym podczas odbywania wyroku powinni wykonywać w ramach resocjalizacji prace społeczne - może nauczyli by się szacunku do cudzej pracy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...