Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zniszczyli ule warte 5 tys. zł

Utworzony przez :), 8 lipca 2014 r. o 17:32 Powrót do artykułu
rozwalili bo podobno lubili sie w nich bzykać :p ja bym ich wsadził na golasa do pszczół to by była dobra zabawa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że dwóch młodych kretynów wpadło na "genialny" pomysł potrafię sobie wyobrazić, ale czym wytłumaczą swoje postepowanie dorośli faceci? Jedynym wytłumaczeniem może być zaawansowana dysfunkcje psychiczna.... Każda szanująca się wioska musi mieć swojego własnego głupka.  W tym wypadku nawet kilku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 tysiączków?? buhahaha a to cwaniara. kobita chce skrzętnie skorzystać z okazji i zarobić. Wywrócenie ula nie powoduje strat tym bardziej, że jest okres bezpożytkowy. A jeżeli doszło do jakiegoś mechanicznego uszkodzenia ula to są groszowe sprawy. Proszę o kontakt, a doradzę prokuratorowi. (jestem wrogiem chuligaństwu, ale też i cwaniactwu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest bardzo smutne, ze ludzie są tak durni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 tysiączków?? buhahaha a to cwaniara. kobita chce skrzętnie skorzystać z okazji i zarobić. Wywrócenie ula nie powoduje strat tym bardziej, że jest okres bezpożytkowy. A jeżeli doszło do jakiegoś mechanicznego uszkodzenia ula to są groszowe sprawy. Proszę o kontakt, a doradzę prokuratorowi. (jestem wrogiem chuligaństwu, ale też i cwaniactwu).
Ja jestem wrogiem nieuków popisujących się swoją niewiedzą, Poczytaj, a potem nie pisz bzdur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by chevron chciał do nich przyjechać to by zaraz banda debili z PROekologicznymi hasłami wyskoczyła, ale przecież to tylko pszczoły... kto by się nimi przejmował, czy aby może za rok będzie miało co latać im po polach i zapylać urobek !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "szef osa": nie dość że nie umiesz czytać ze zrozumieniem ("przewrócili i uszkodzili...") to jeszcze nie masz zielonego pojęcia o pszczelarstwie... spać smarkaczu...!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "roman45": jutro na trzeźwo przeczytaj co napisałeś... i może uda Ci się odpowiedzieć czytelnikom o co Ci chodziło..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem wrogiem nieuków popisujących się swoją niewiedzą, Poczytaj, a potem nie pisz bzdur.
Przeczytał w wiki jakiś początek treści o pszczołach i się chwali jakie to ma wiadomości.... Buahahahahaha\ do przedszkola, poczytać więcej, a potem dopiero się chwalić na forum swoją "wiedzą" !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się pszczoły na nich zemszczą. Zamknąc do paki razem z tymi owadami. Owady zrobią swoje i mogą lecieć na wolnoiść. A bydło niech kwili za kratami. Chętnie bym tego posłuchał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Zamościu na św Piątka parę metrów od chodnika stoi ul. Z tego co się zdążyłem dowiedzieć są pewne wymogi jak np. płot i to wysoki żeby pszczoły nie latały bezpośrednio przy przechodzących ludziach. Nie rozumiem dlaczego taki ul postawiony gdzie codziennie chodzą tamtędy przechodnie a w roku szkolnym dzieci ma rację bytu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Ooj   ktoś tu ma problemy z interpretacją tekstu oraz komentarzy... albo leczy się w ten sposób z małego fi***ka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...