Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Film znakomity !!! A nawiasem mówiąc(niech sobie pilnują towaru właściciele, jak ekspedientce płacą grosze to niech kradną!!)i tak obciążą ją przy remanencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to czeczenki terrorystki jakieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cygany, a nie jakieś "narodowości romskie" romskie może bedą jak zaczną pracować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazjeżdza sie takiego chwastu do Polski i póżniej są tego efekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hhaha, pokazali twarze złodziei .... koniec świata ? Złodziej nie jest chroniony już ? A może dziennik złamał prawo ? Koniec świata !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobna grupe cyganow widzialem we wtorek na placu litewskim w lublinie kolo budynku politologii mieli ze soba "harmonie" ale niestety nie jestem w stanie stwierdzić czy to ci sami. Z pewnością było z nimi kilkuletnie dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w LUBARTOWIE jest dużo drzew w parku - niektóre są bardzo sprytne - są wysokie i KRADNĄ innym powietrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam je dzisiaj na deptaku w Lublinie , jedna grała na akordeonie pod jednym sklepem a ta młodsza też grała pod drugim i zbierały pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jasne... cyganie.... Boże, dlaczego wpuszcza się tych ludzi do kraju.... Ich się powinno izolować, albo lepiej... Za nic mają cudzą własność, i co gorsza, ludzkie życie. Są w stanie zabić kogoś za nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie... również wydaje mi się że dziś ją widziałem na deptaku jak grała na czymś. Ludzie byli dla niej naprawdę mili, widziałem że dostawała jedzenie itp. Proszę bardzo jak się odwdzięcza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy to chyba najmniej tolerancyjni ludzie na świecie. wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to już jest w Polsce, że jak nakradniesz za 700 zł. to opublikują wizerunek, ale jak nachapiesz się grubych milionów na machlojach, albo kogoś zabijesz to mordy nie pokazują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Adi~ napisał:
No jasne... cyganie.... Boże, dlaczego wpuszcza się tych ludzi do kraju.... Ich się powinno izolować, albo lepiej... Za nic mają cudzą własność, i co gorsza, ludzkie życie. Są w stanie zabić kogoś za nic
No przecież cyganka musi kraść bo jej Pan cygan tak każe. A do pracy się nie weźmie bo czy ktoś widział żeby cygan pracował?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Polacy to chyba najmniej tolerancyjni ludzie na świecie. wstyd.
tak, NIE TOLERUJĘ ZODZIEJSTWA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EEE Kobieta jest mi już znana z tamtego roku.... uważajcie bo ma jeszcze jeden sprytny sposób.... przychodzi oczywiście z cała grupą dzieci... kupuje jak to było w moim przypadku papierosy zapłaciła mi nominałem 200zl... sprawdzam jest ok a tak myślałam że coś wymyśli wydałam jej reszte a ona że ją oszukałam że to są za drogie papierosy i ona ich nie chce,,,a pieniądze trzyma demonstracyjnie tj resztę tak żebym widziała ona chce zebym jej oddała pieniadze a ona mi papierosy.,... sprawdzam a tam 100zl brakuje nawet nie wiem kiedy je wyjęła taka sprytna oczywiście się nie dałam i kazałam jej opóścić mój sklep ale założe się że te panoszące się dzieciaki bo były z nią coś wyniosły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nie wiecie że cyganom można więcej niż normalnemu człowiekowi który płaci podatki? Nawet jak by pracownica tego sklepu widziała kradzież i by nie zareagowała to wcale bym się nie zdziwiła bo by się najzwyczajniej bała, przyszła by cała hałastra i nie wiadomo co by zrobiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Polacy to chyba najmniej tolerancyjni ludzie na świecie. wstyd.
Widzisz się? jak takie "mniejszości narodowe" okradają normalnych pracujących ludzi. Chyba Cię żadna cyganka na PKS-ie nie chciała okraść wiec się ciesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Adi~ napisał:
No jasne... cyganie.... Boże, dlaczego wpuszcza się tych ludzi do kraju.... Ich się powinno izolować, albo lepiej... Za nic mają cudzą własność, i co gorsza, ludzkie życie. Są w stanie zabić kogoś za nic
Święta prawda!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPALIŁ BYM CYGANÓW !!!! MIESZKAJA KOŁO MNIE < BRUDASY, ZŁODZIEJE , KRĘTY itp > !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak to już jest w Polsce, że jak nakradniesz za 700 zł. to opublikują wizerunek, ale jak nachapiesz się grubych milionów na machlojach, albo kogoś zabijesz to mordy nie pokazują.
SPROSTOWANIE --Jak nachapiesz się milonów na machlojach to zostajesz NIETYKALNYM POLITYKIEM !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...