Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tego idjote który to zrobił trzeba wrzucić do worka zawiązać i wrzucić do śmieci!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szmaciarzu, sam/a wylądujesz kiedyś w plastykowym worku! Szkoda ci było 50 zł na sterylke suki? To teraz powinieneś/aś zabulić 10 razy tyle. Morderca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tego bydlaka do worka i do rzeki . Po prostu śmieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne! Mam nadzieję, że znajdą tego morderce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje że znajdą tą bezduszną,,istote'' jak można tak męczyć zwierzęta mam nadzieje że spotka jego (ją) surowa kara!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MORDERCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sku***syn, a w niedziele pewnie popier***i do kościoła bydle je***e !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozostałymi zaopiekował się pracownik zamojskiego schroniska dla zwierząt.
O cholera.. pracownik schroniska Znów będzie afera.. A ja się pytam gdzie był patrolowy passat emiru, czyżby już dotacji z akcji 1% nie starczyło na wyjazdy służbowe? Ćmok ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"O czym Ty mówisz? Pracownik schroniska na pewno się nimi nie zajmował! Ściągał pewnie skóry z psów, żeby zrobić sobie matę na ścianę ;D" - pomyślała Pani "Inspektor" z EMIRU ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...