Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jakby miejsca pochówków otaczać wieczną czcią toby dla żywych już miejsca zabrakło. Są odpowiednie przepisy prawne po ilu latach cmentarz po zamknięciu przestaje być cmentarzem. Oczywiscie pomijam miejsca specjalne, związane ze szczególnymi wydarzeniami historycznymi. Pomijam też ocywiste prawo własności (jeżeli mają do terenu niech okażą i wszystko ok).Tak więc - tu jest Polska. Respektować polskie prawo albo opuścić kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janis napisał:
A ja uważam że Adolf H. postąpił słusznie.
A ja uważam, że normalnym hu*** takiego kretyna nie można zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za rabinackich fanatyków religijnych. Sam jestem Żydem, ale niereligijnym. Religia prowadzi do konfliktów. Nie oddawajcie tej działki, dość fanatyzmowi religijnemu! Poland & Israel Against Terror!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Panie KK, skoro niczym się nie różnią to dlaczego krytykujecie tylko Żydów a nie KK? A może wykorzystujecie okazję aby sobie pojęczeć na forum jak to naród żydowski jest zły bo się upomiał o swoje, tymczasem niczym nie różnicie się od tych których tak nienawidzicie.
PANIE GOŚĆ PAN CHYBA NIC NIE ROZUMIE JA ROZUMIEM NARÓD WYBRANY NIE MOŻE BYĆ KRYTYKOWANY ZA PAZERNOŚĆ KŁAMSTWA I JUDZENIE A FORUM PANIE GOŚĆ JEST PO TO JAK PAN TO NAZWAŁ POJĘCZEĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie to nie religia ,a biedne zakompleksione narody są przyczynami konfliktów!Zresztą polski Naród na okrągło jest robiony w ciula i jeszcze długo będzie ,bo kompletnie niczego nie zrozumiał i prawdopodobnie nie zrozumie-tylko przez następne 20 lat będzie jęczał -jak to mu źle.....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
PANIE GOŚĆ PAN CHYBA NIC NIE ROZUMIE JA ROZUMIEM NARÓD WYBRANY NIE MOŻE BYĆ KRYTYKOWANY ZA PAZERNOŚĆ KŁAMSTWA I JUDZENIE A FORUM PANIE GOŚĆ JEST PO TO JAK PAN TO NAZWAŁ POJĘCZEĆ
Panie KK, forum służy do wymiany poglądów a nie krytykowania wszystkiego i wszystkich. Widocznie to taka Polska mentalność, ze wszystko musi być na nie. Nie interesuje mnie jaki jest to naród, czy wybrany czy nie bo nie o to chodzi i jeżeli coś im się prawnie nalezy powinni to odzyskać, podobnie jak Polacy to, co zostawili na Wschodzie, przynajmniej odszkodowania o które też się ubiegają i jakoś ich nikt nie krytykuje że czegoś żądają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Panie KK, forum służy do wymiany poglądów a nie krytykowania wszystkiego i wszystkich. Widocznie to taka Polska mentalność, ze wszystko musi być na nie. Nie interesuje mnie jaki jest to naród, czy wybrany czy nie bo nie o to chodzi i jeżeli coś im się prawnie nalezy powinni to odzyskać, podobnie jak Polacy to, co zostawili na Wschodzie, przynajmniej odszkodowania o które też się ubiegają i jakoś ich nikt nie krytykuje że czegoś żądają.
PANIE GOŚĆ ODSZKODOWANIA ZA POZOSTAWIONE MIENIE NA WSCHODZIE WYPŁACA RZĄD POLSKI A NIE FEDERACJA ROSYJSKA A TU MAMY MY PŁACIĆ Z NASZEJ BIEDNEJ KASY ,NIECH PŁACI ŻYDOM IZRAEL WSZAK TO CHYBA TAK LOGIKA NAKAZUJE JEŚLI JUZ PAN PANIE GOŚĆ PRZEDSTAWIA TAKIE PRZYKŁADY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
PANIE GOŚĆ ODSZKODOWANIA ZA POZOSTAWIONE MIENIE NA WSCHODZIE WYPŁACA RZĄD POLSKI A NIE FEDERACJA ROSYJSKA A TU MAMY MY PŁACIĆ Z NASZEJ BIEDNEJ KASY ,NIECH PŁACI ŻYDOM IZRAEL WSZAK TO CHYBA TAK LOGIKA NAKAZUJE JEŚLI JUZ PAN PANIE GOŚĆ PRZEDSTAWIA TAKIE PRZYKŁADY
Panie KK, to dlaczego rząd polski nie pomyślał zanim podpisano ustawę dotyczącą odszkodowań czy roszczeń z pozostawione mienie? Do kogo należy miec pretensje jak nie do polskich władz? I proszę tutaj nie krzyczeć bo nikt się pana nie boi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci w czarnych sukienkach odzykują mienie utracone jeszcze w okolicach powstania styczniowego, nie mają srupułów w wyciąganiu łapy po nasze (państwowe=nasze), ci w jarmułkach mają tylko dobrych nauczycieli. Jarmułka czy piuska- jest jakaś różnica?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Panie KK, to dlaczego rząd polski nie pomyślał zanim podpisano ustawę dotyczącą odszkodowań czy roszczeń z pozostawione mienie? Do kogo należy miec pretensje jak nie do polskich władz? I proszę tutaj nie krzyczeć bo nikt się pana nie boi.
PANIE GOŚC SKOŃCZYŁY SIE PRZYKŁADY CZY CO ? ,ROZMOWA NA FORUM TO KRZYK ? AJ WAJ TEN ANTYSEMITYZM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
PANIE GOŚC SKOŃCZYŁY SIE PRZYKŁADY CZY CO ? ,ROZMOWA NA FORUM TO KRZYK ? AJ WAJ TEN ANTYSEMITYZM
Panie KK, rozumiem, ze nie jest pan stałym bywalcem for dyskusyjnych i regulamin tychże jest panu obcy ale śmiem zwrócić uwagę iż pisanie na włączonym capslocku jest niedopuszczalne i traktowane jak krzyk. Proszę zmienić ton rozmowy to może jeszcze podyskutujemy. To jak jest z tą odpowiedzialnością za przyjęcie ustaw o odszkodowaniach i mieniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dajcie się Żydom!-dobrej pały na nich trzeba i bić obydwoma końcami kija! W Bełżcu dostali to,co chcieli-ale żeby chociaż trochę zgnębić Polaków,to firmom prywatnym które wygrały przetargi na budowę Muzeum "Kozielsk"nie zapłacili pełnej należności za wykonaną robotę-lecz zapłacili tylko część należności,a resztę zapłaty"odroczyli" na"za kilka lat"-to chytre żydowskie myślenie:"a nuż firma prywatna upadnie i nie trza będzie płacić reszty należności?" W Bełżcu "dostali swoje",a "parę chwil później już wąchali" Okopisko w Narolu-bo tam też ponoć jakiś dawny cmentarz o powierzchni około 2-3 ha. Słyszałem z opowieści dziadków,że w przed wojną w Narolu prawie sam żyd na Rynku mieszkał-aż strach pomyśleć co by było gdyby chcieli się o swoje place upomnieć! A czy w Twojej miejscowości-Drogi Czytelniku- nie było przed wojną jakichś Żydków?nie opowiadali Ci dziadkowie i rodzice? Lepiej uważaj,bo może i z Twojego domu Żydki wkrótce Cię wykurzą... "Szable w dłoń!strzelby w dłoń!-i Jewelsa goń!goń!goń! ".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy czytam te wpisy jest mi bardzo smutno i przykro. Wygląda to tak, że Niemcy zabili masę niewinnych ludzi,, a my nie potrafimy się od tego odciąć. Czy nie jest to dziwne, czy mamy zatem na pewno czyste sumienia? Jestem Polakiem i wstyd mi za niektórych (zapewne) Polaków, którzy pojawili się na tym forum. Ten cmentarz jest żydowski i tak powinno pozostać. Ja mam wielki szacunek do tych grobów i zmówię chrześcijańską modlitwę za duszę ludzi tam pochowanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
Gdy czytam te wpisy jest mi bardzo smutno i przykro. Wygląda to tak, że Niemcy zabili masę niewinnych ludzi,, a my nie potrafimy się od tego odciąć. Czy nie jest to dziwne, czy mamy zatem na pewno czyste sumienia? Jestem Polakiem i wstyd mi za niektórych (zapewne) Polaków, którzy pojawili się na tym forum. Ten cmentarz jest żydowski i tak powinno pozostać. Ja mam wielki szacunek do tych grobów i zmówię chrześcijańską modlitwę za duszę ludzi tam pochowanych.
Rozumiem Cię Adam-masz rację:cmentarze to rzecz święta!-ale też nie zapominaj,że Żydzi to chytry naród -daj im dziś cmentarz,jutro 2 cmentarze ,pojutrze sto cmentarzy,a później:kamienice,ulice,miasta,itd.,itp.... Daj Żydowi palec to jutro weźmie całą rękę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żydzi ucierpieli tak wiele w Polsce, że należy się im trochę odszkodowania. http://urzad-gminy.blogspot.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...