Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

EURO 2016: W Lublinie strefa kibica już gotowa. W piątek otwarcie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 czerwca 2016 r. o 19:11 Powrót do artykułu
Polaczki to taki głupi naród, myślą że taki leawndowski i spółka będą robić wszystko (czyt. narażać się, żeby polska zdobywała punkty i awansowała dalej) haha tylko głupi polak może myśleć takimi kategoriami, każdy rozsądny człowiek wie że ci "patrioci” uganiający się za piłką nie będą narażać własnej kondycji i zdrowia żeby polska awansowała, bo mają to najnormalniej w dupsku, dla nich najważniejsze jest żeby cieszyć się dobrym zdrowiem bez poważnych kontuzji aby móc po mistrzostwach realizować się na wielomilionowych kontraktach u Niemców, Francuzów, czy Anglików, a całe te mistrzostwa i związane z tym nadzieje to jeden wielki pic aby wszystkich kibiców kroić na kasę za całą otoczkę która kręci się wokoło tego za olbrzymie pieniądze jak kubeczki,koszulki przekazy TV itp. Aż mi się nie chce wierzyć że tylu naiwnych jeszcze ludzi żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Coca Cola zasponsorowała sygnał to na co miasto przeznacza aż 100000zl?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że ekran został ustawiony w kierunku zachodnim. Jak słoneczko będzie zachodzić nie wiele będzie widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super napewno wpadnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u lekarza byłeś???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic się nie stało! Polacy nic się nie stało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to wolę do multikina jednak na mecz się przejść. Wygodne siedzenia, piwko można wypić, nikt co chwila Cię nie stuka łokciem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"MOSiR nie chce zdradzać ile będzie kosztować organizacja strefy. – O pieniądzach nie będę mówił – zastrzega Czarecki. – Do ostatnich chwil prezes zbierał te pieniądze. Dzięki wsparciu marszałka województwa doprowadziliśmy ten projekt do realizacji – mówi Komorski." Nie wiedziałem, że pieniadze wydawane z kiesy podatników są w Lublinie utajniane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przechodząc dziś tamtędy zwróciłem uwagę na oszałamiające naglosnienie w postaci 2 kolumn, zastanawiam się czy zbrakło kasy czy z założenia ma to być "nieme" kino.... żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...