Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mecz Polska - Szwajcaria: Ogromne emocje w strefie kibica w Lublinie (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 czerwca 2016 r. o 08:27 Powrót do artykułu
Brawo !!!. Teraz Portugalia. Jestem z wami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emocje kogoś przerosły? No to ten ktoś ma ze mną do czynienia. Ja mu klepicho naprostuję. Wygrana polskich chłopców jest zawsze na rzecz RP. Ale to się dalej nie przekłada na rzecz RP, w wymiarze oczekiwanym. . Mam układ z trąbami powietrznymi. TIRY będą w powietrzu, za moja krzywdę. Czy mam to wykonać? Dlaczego milczysz w sprawie polskich odkryć mojego autorstwa? RP nadal pozostanie kolonią bez prawa do patentów i nowych technologii. Nie jest dane społeczeństwu polskiemu wpływanie na decyzje rządu RP. W POLSCE NIE ISTNIEJE SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE. Rządem RP kierują z zewnątrz jej ekonomiczni okupanci przy otwartości granic kraju. W polskim systemie edukacyjnym nie istnieje oddziaływanie stymulujące optymalny rozwój człowieka, gdyż ten cel dydaktyczny jest usunięty ze wszelkich programów nauczania na rozkaz ekonomicznych okupantów państwa polskiego. W tych warunkach nie jest możliwa inicjacja optymalnego rozwoju jednostki na żadnym poziomie kształcenia. W Polsce nie istnieją wzajemne interakcje obywateli, których celem nadrzędnym byłaby troska o Ojczyznę. Współdziałanie jednostek i instytucji na rzecz drugiego człowieka i na rzecz państwa jest skutecznie eliminowane przez okupantów, poprzez zakłócenie lub usunięcie właściwych korelacji niemal we wszystkich dziedzinach życia. Jednocześnie wraz z wiekiem Polak zupełnie odrzuca kluczowe dla państwa wartości takie jak: szacunek dla właściciela patentu, szacunek i uznanie dla autora sensacyjnych odkryć naukowych, szacunek i uznanie dla poetów, pisarzy i artystów, oraz wszystko to, co mogłoby wzmocnić Rzeczpospolitą Polską. W nieświadomych zagrożenia seniorach pozostają jedynie niektóre wartości moralne okazywane i realizowane na rzecz ich najbliższych rodzin. Ten fakt daje okupantom RP maksimum satysfakcji, bo oddala potrzebę wprowadzenia godziny policyjnej na obszarze Polski. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrozumiałeś s***synu, czy nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zrozumiałeś, więc nadal i po wszystkie czasy będziesz ***y. czy to ci pasi? spiempierdampalampaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do enhuneger:co ty piłeś człowieku że tak bredzisz?albo jeszcze inaczej czym sie tak na***łeś że tak bredzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...