Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Adamek - Kliczko. Gdzie transmisja za darmo?

Utworzony przez zygmuntp, 8 września 2011 r. o 12:28
Ten "prosty zabieg" przestawienia anteny, to dla tych chętnych, którzy chcą sobie popsuć wcześniejsze precyzyjne ustawienie czaszy na HotBird, przez instalatora. Powtórna regulacja 50zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten "prosty zabieg" przestawienia anteny, to dla tych chętnych, którzy chcą sobie popsuć wcześniejsze precyzyjne ustawienie czaszy na HotBird, przez instalatora. Powtórna regulacja 50zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy pobawić się trochę w opcjach dekodera a bez problemu można z powrotem precyzyjnie ustawić czaszę na Hotbirda.Jest to maksymalnie 4 minuty roboty a 40 zł zostaje w kieszeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he, he, to sie nazywa propaganda dystrybutorów ppv. Najlepiej wszystkich przestraszyć. A n w sobotę transmituje sygnał rtl na 109 jak najbardziej. tylko z astry..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bądź niemądry. Ja swoją antenę ustawiam na oko i zawsze mam sygnał na maxa wystarczą do tego dwie osoby i tel. komórkowy jedna siedzi przed telewizorem obserwując sygnał druga kręci pomalutku anteną. A dla tych co nie chcą się bawić na allegro testery sygnału kosztują 20 zł i sobie sam ustawiasz tyle razy ile chcesz i jeszcze sąsiadowi za browara pomożesz a jak Szanowny Pan do takiej prostej czynności musi wzywać instalatora to i pewnie do zatkanego zlewu hydraulika Pan wzywa. Żal mi takich ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smily napisał:
he, he, to sie nazywa propaganda dystrybutorów ppv. Najlepiej wszystkich przestraszyć. A n w sobotę transmituje sygnał rtl na 109 jak najbardziej. tylko z astry.......... chyba zygmunts a nie zygmuntp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba miec poprostu antene ustawiona na hot bird i astra tzw zeza i po problemie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestawienie z Hotbirda na Astre nie jest trudne, ale niestety wymaga elementarnej wiedzy i jak ktoś jest kpl. zielony to może faktycznie sobie strzelić w stopę. Warto sobie "inżynierskimi" sposobami zaznaczyć pierwotne ustawienia anteny a i tak może nie wyjść. Generalnie antenę trzeba przesunąć ciut na lewo (na wschód) i troszkę podnieść do góry. Druga opcja jest taka żeby dołożyć drugi konwerter z uchwytem "na zeza" . Bez przestawiania anteny konwerter trzeba zamontować z prawej (tj.zachodniej) strony troszkę w dół od głównego konwertera (ale w tej samej odległości od anteny). Gdy zidentyfikuje się Astrę trzeba delikatnymi przesunięciami dostroić jak najlepiej zeza. Konwerter co prawda kosztuje 20-40zł (tani - drogi może kosztować 100 x tyle..)ale pozostaje również po walce dostęp do Astry. Wystarczy że tuner ma dwa wejścia albo dokupi się przełącznik. Miłej zabawy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy móglby ktos to dokladniej wytlumaczyc? ;P mam antene z cyfry czy to oznacza ze moge ja tak ustawic zeby ogladac walke za free?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mazda napisał:
trzeba miec poprostu antene ustawiona na hot bird i astra tzw zeza i po problemie
Żeby to było możliwe trzeba mieć całą instalację "pod zeza". Są takie zestawy ze specjalnym konwerterem. Różne rozwiązania fizyczne ( z zewnątrz może to wyglądać na zwykły konwerter z 1 wyjściem - a w środku są 2 konwertery i specjalny falowód, dostosowane do Astry&Hotbird i konkretnej geometrii anteny ), Faktycznie sprowadza się to do dwóch niezależnych konwerterów zamontowanych do 1 anteny. Zwykłego zestawu nie da się "ustawić" na dwie satelity (nota bene po środku jest jeszcze trzeci satelita na 16%). Można też do zwykłej anteny dokupić konwerter z mocowaniem dla "zeza". Koszt ca 40 zł plus zabawa plus ewentualny kabel, przełącznik etc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasa napisał:
A czy móglby ktos to dokladniej wytlumaczyc? ;P mam antene z cyfry czy to oznacza ze moge ja tak ustawic zeby ogladac walke za free?
. Zależy od wersji ... dekodera. Czy dekoder jest (nie znam typów , nie odpowiem) dostosowany do wyszukiwania i odbierania programów FTA (publicznych) z innych satelitów ja HotBird. Na pewno jeśli masz dekoder inny niż firmowy Cyfry z modułem dostępu dla Cyfry to tak się da zrobić ( lekko w lewo, lekko do góry - uwaga po drodze jest jeszcze inny satelita na 16stopniach). Radzę bawić się w dzień i za pomocą pionu (sznurek plus odważnik) znaczników (kamyk) i liniiki zapisać i zaznaczyć położenie anteny przed zabawą. A jeszcze lepiej dokupić konwerter z mocowaniem do zeza i podłączyć jak pisałem...Będzie Astra na żądanie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wie ktos kiedy i o ktorej ta transmisja na RTL...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jesli mam dekoder cyfrowego polsatu to tez dam rady przestawic antene tak aby wyszukac tej astry?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czarek napisał:
Przestawienie z Hotbirda na Astre nie jest trudne, ale niestety wymaga elementarnej wiedzy i jak ktoś jest kpl. zielony to może faktycznie sobie strzelić w stopę. Warto sobie "inżynierskimi" sposobami zaznaczyć pierwotne ustawienia anteny a i tak może nie wyjść. Generalnie antenę trzeba przesunąć ciut na lewo (na wschód) i troszkę podnieść do góry. Druga opcja jest taka żeby dołożyć drugi konwerter z uchwytem "na zeza" . Bez przestawiania anteny konwerter trzeba zamontować z prawej (tj.zachodniej) strony troszkę w dół od głównego konwertera (ale w tej samej odległości od anteny). Gdy zidentyfikuje się Astrę trzeba delikatnymi przesunięciami dostroić jak najlepiej zeza. Konwerter co prawda kosztuje 20-40zł (tani - drogi może kosztować 100 x tyle..)ale pozostaje również po walce dostęp do Astry. Wystarczy że tuner ma dwa wejścia albo dokupi się przełącznik. Miłej zabawy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ze ciut na lewo to kierunek zachodni a nie wschodni, mądralo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosze o odpowiedz . Mam Cyfre + na ktorej znajduje sie kanal RTL , obejrze w sobote walke czy wytna ten program na ten dziem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.meczenazywo.tv - tutaj będzie transmisja z walki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy raz spotykam się że takie wielkie wydarzenie będzie trzebało zapłacić na Świecie jeszcze takich rzeczy nie było gdzie gdy walczył Gołota była ta walka płatna za niedługo to za mecz będę musiał płacić na Euro tylko Polacy i zachłani bracia Kliczko mogli to wymyślić jestem zawiedziony ewidentnie zachłanne te Ludzie na pieniądz upadek Ludzkości bliski Jeb...tych leszczy to się kur....głowie nie mieści a na dekoderze mam RTL tylko mi się spier....jestem załamany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RTL na cyfa + jest na kanale 202 ale jak piszą wyżej to trzeba przestawić satke na astre. A ta strona 'meczenazywo' to na 100% pójdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Cyfrowym Pol...e jest niemiecki RTL na 248 kanale, ale czy to jest to samo co na w/w Astrze ??? Może ktoś się orientuje to niech napisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...