Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Avia nie pojedzie na mecz z Resovią? Decyzja wieczorem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 września 2016 r. o 15:36 Powrót do artykułu
JESTESMY Z WAMI ,HEJ AVIA JESTESMY Z WAMI.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno jest decyzja,jadą do Rzeszowa!Tylko AVIA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Avia ma też zagorzałych prawdziwych kibiców. Nie pozwolą na takie traktowanie klubu i samych siebie. Niech wszyscy o tym pamiętają!!! Ci z UM też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno radio Erewań z Lublina podało, że Avia dalej walczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczę że nasza Swidnicka husariai rozegra mecz w Rzeszowie. Bo jest najwaleczniejsza drużyna Lubelszczyzny. Panowie nie ważny wynik bo jestem przekonany że w waszej grze będzie wola walki, wola zwycięstwa. Od początku rundy na swoich skrzydłach niesiecie radość i dumę swoim kibicom,  sympatykom i w pozytywny sposób napełnianiacie serca Swidniczan. Niech inni uczą się od Was piłkarzy co to jest honor. Jestem kibicem Avii i jestem przekonany że mogę dzięki Wam nosić głowę wysoko i każdemu kibicowi innej drużyny spojrzeć z dumą w oczy dzięki mojej drużynie. A za tydzień niech wszyscy Swidniczanie pokażą że są ze swoją druzyna. Niech nas będzie co najmniej 1200 kibiców niech naszych herosów poniesie doping. Avia była jest i będzie na zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest szansa, że na miejskim stadionie zacznie grać Świdniczanka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i przyjdzie 1200 kibiców, tylko ilu z nich da choć po 10zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚWIDNICZANKA na stadion miejski. !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gelo kto Ci teksty pisze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam pisze. Mam 43 lata i od 33 lat jestem kibicem Avii. Pamiętam jak w wieku 10 lat mój ojciec wziął mnie na mecz Avii i od tamtej pory jestem z druzyna. Nawet jak uczyłem się i grałem w Krakowie czytałem wszystko co pisanie o Avii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100%. Wyjazd odwołany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Świdniczanka nie gra na stadionie w Świdniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo jest klubem z Świdnika Małego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadą do Rzeszowa na ................ rowerach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jest tam prezes jakis - wy...... ć - nie gra w piłke ,zraz kaska sie znajdzie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piłkarze pokażcie róznym dziadom i złodziejom że Avia to jest potęga. Pokażcie charakter. A za tydzień wszyscy na Aviunię - pokażmy że jesteśmy z piłkarzami i z Aviunią. Zawsze i wszędzie Aviunia potęgą będzie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swdniczanka to moze kopac doly w melgwi szkoda na nich plyty. Serie A to jest liga dla nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...