Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Avia pojedzie na mecz z Resovią!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 września 2016 r. o 19:45 Powrót do artykułu
Brawo,dogadają się.Jutro walczymy będzie ciężko o remis ale walczcie.Tylko AVIA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest prawdziwa drużyna. Brawo zawodnicy Avii. Miejmy nadzieję i nie tylko, że wszystko poukłada się w klubie. Za tydzień/dwa strajk zaczynają piłkarze Motoru. Miasto Lublin wycofało się z dotacji z powodu słabych wyników sportowych. Brak awansu i przegrane mecze w tej rundzie nawet z drużyną z sołectwa liczącego 400 osób, dopełniło czarę goryczy. Decyzja Prezydenta po burzliwej sesji radnych. Pieniądze skierowane na inne kluby sportowe, w tym Lubliniankę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co jadą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po jajco! co to wogóle za pytanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Resovia kadrowo to bardzo dobra drużyna. Brawa dla piłkarzy Avii za honor za wolę walki. Mam nadzieję że sprawy finansowe wyprostuja się w przyszłym tygodniu. Nie bez powodu ktoś tu pisał że Avia to najwaleczniejsza drużyna Lubelszczyzny. Mam nadzieję że władze Swidnika też pokażą co to jest honor i nie wymaza Avii z piłkarskiej mapy Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwiązać to i na miejscu boiska blok postawić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo  Avia widać że siędogadalipresja zawodników i kibców  zadziała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesław do budy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaa kto ci napisał ten tekst polityczny trollu...przepisałeś sobie z gazety? Legia też przegrała z Nieczeczą 0-3 i co z tego . Motor i tak dostanie tą kasę i tak więc przestań się pocić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu chłopaki z Łęcznej kibicują? Może pokibicują Avii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czeslaw pasuje ci to imię jak H.... prawdziwy Czesław z Ciebie. Jesteś tak samo bystry jak koledzy z dobrej zmiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czeslaw blok to ty masz w głowie i blokuje ci mozg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokażcie ze pieniądze nie grają. I że Avia to charakter. Z góry dzięki. I flaszka ze mnie leci dla Was. Niech ktoś (władze miasta, Leonardo) ruszą d... i wyratują Avię. Panie Jakson za co Pan bierze kasę??? A my za tydzień wszyscy na Avię i pokażmy że jesteśmy z piłkarzami i z klubem. Tylko Avia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napij sie wody bo widze ze sie gorzej poczules. Spokojnie, bedzie dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PZL-u zwalniają a tu piszecie żeby dać kasę na piłkę - to jakiś mroczny żart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie jest to dobry moment na wyrwanie kasy od Leonardo żeby zachować twarz przed społeczeństwem będą dawać takie prezenty.Tylko AVIA tylko walka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak prezesi dostali wypłaty, to niech teraz grają mecze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolnić pracowników i dać kopaczom - NIGDY. Jak chcesz oglądać mecz to płać. Ja jak idę do kina czy teatru to bulę 100% i nikt mi nie dodaje ani grosza!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojedzie na MOTORze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...