Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Avia Świdnik – Karpaty Krosno 2:1. Wojciech Białek bohaterem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 marca 2017 r. o 17:46 Powrót do artykułu
Brawo AVIA,wreszcie waleczna drużyna z jesieni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mecz nie był porywający Ale trzeba powiedzieć ze chłopaki połączyli. Bravo Avia!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie sie mecz podobal ,bylo wiele walki i przede wszystkim byly sytuacje bramkowe, Karpaty pomimo iz przegraly to zagraly calkiem niezle zawody. W Avii w koncu zaczyna grac Piekarski i oby sie chlopak rozruszal na dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bez orzedowskiego . Widać nie ma ludzi niezastapionych bo Seba grał piach ostatnio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare zdjęcie, lipa że gazeta z tradycjami nie zwraca na to uwagi!!! AVIA GÓRĄ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się że jestem Świdniczaninem mogę wkoncu chodzić z podniesioną głową. Za to dziękuję trenerowi Ziarkowskiemu i całej drużynie. Nasza Świdnicka husaria tak ma być wielki szacun.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie trzeba jak motor załatwić 2 mecze i gramy o ligę. A ja myślałem ze tam ich skręca Alechyba ssą za krotcy na motor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki się nareszcie rokęcili. Grają swoje i mają płacone systematycznie i na czas! A nie jak dotychczas- czyli wcale. Avia - husaria wchodu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michalik i milicyjna flaga na płocie. wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...