Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bilety EURO U21 2017 na mecze w Lublinie rozeszły się błyskawicznie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lutego 2017 r. o 10:01 Powrót do artykułu
Bilety były dostępne od 1 w nocy, ja kupowałem 3 minuty po 1-ej i już nie było wolnych miejsc w sektorach F1, F2 i E3. Śmierdzi przekrętem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja po 14 godzinie dorwalem wolne miejsce na mecz otwarcia. ktoś zrezygnował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz tysiące mają rozrywkę. I w okolicy nie śmierdzi z odstojników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmierdzi przekrętem...,tu nie musi śmierdzieć przekrętem bo to jest przekręt.Raz skoro bilety dopiero były w sprzedaży od 21 lutego to jakim cudem tak zwani "konicy" już te bilety za pośrednictwem internetu oferowali kibicom po 97 zł za bilet już dzień wcześniej co oni są na innych prawach?.A dwa to prawda z biletami lub raczej z ich brakiem wzdłuż lini bocznych boiska,40 minut po północy jeszcze ich nie było w sprzedaży a wraz z początkiem ich dystrybucji już ich nie było i były dostępne tylko za bramkami.Konikom rzecz jasna życze żeby sie udławili tymi biletami i żeby nikt od nich ich nie kupił,wcale bardzo sie nie ździwie kiedy w trakcie transmisji meczu zobacze 20% trybun pustych,a to tylko będzie dowód na to ile było machlojek związanych z dystrybucją biletów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA TEZ BYM KUPIL 2-3 BILETY NA MECZ OTWARCIA.PROSZE O KONTAKT JAKBY KTOS CHCIAL SPRZEDAC; ADAMUS714@INTERIA.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aj tam płaczecie Cebulaki :DDDDDD ja tam nie poszłem spać po wieczorynce i żem czatował i mam bilety na mecze na które chcę pujść pozdrawiam cieplutko :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wstalem o 2 w nocy żeby kupic bilety na mecze ze Słowacją i Szwedami to bylo juz praktycznie pojedyncze bilety po 15 zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem zabrać synów na Euro ,ale walcie się z taką sprzedażą ! Obejrzę w telewizji. PRZEKRĘT JAKICH MAŁO !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielu ludzi czuje sie oszukanych. Sprzedaż biletów powinna być wprowadzona od godzin porannych a nie o północy. Kto tak po świńsku postępuje? Nie kupie zadnych biletów od koników niech sie tymi biletami udławią. nie dam im zarobic to tylko Euro małolatów a nie porządnych piłkarzy nie ma czego żałować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwych kibicow, gdyby nie ta paka co jest teraz to byscie nawet nie wiedizeli ze u21 gra. i by bylo tak jak na pierwszym meczu ;] piknik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W NASZYM KRAJU WSZYSTKO ROBI SIĘ W NOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już wiadomo gdzie są bilety :( ***s://***stubhub.pl/bilety-na-polska-slowacja-uefa-euro-u21-2017/ev159648
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...